Kaya Otelleri'nde bayram coşkusu dolu dolu yaşandı!

Türk müziğinin duayenlerinden usta isim Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi Ramazan Bayramı'nın ilk günü Kıbrıs'ın en yeni otellerinden Kaya Palazzo Resort Girne'de şarkılarıyla ve sahne performansıyla dinleyenleri mest etti. Billur sesli Şevval Sam ise Kaya Artemis’te Bayramın ilk günü sahne aldı.

19 Haziran 2018 11:45
Kaya Otelleri'nde bayram coşkusu dolu dolu yaşandı!
Coşkuyla Karşılandılar!

Kaya Palazzo Resort Girne'de önce sahne alan Aşkın Nur Yengi'nin ardından performans sergileyen Selami Şahin, Aşkın Nur Yengi ile Yazık, Sana Merhaba Dedim ve Başımın Tatlı Belası şarkılarında düet yaptı.


Bayram Şekeri Gibi Sahne Kostümü Aşkın Nur Yengi’ye Çok Yakıştı!

Gülşah Saraçoğlu imzası taşıyan sahne kostümü ile dikkatleri çeken Aşkın Nur Yengi, geceye Bayram Şekeri tadında güçlü sesi ve kostümüyle renk kattı.


Birbirinden güzel şarkıların yer aldığı repertuvarından en sevilen şarkılarını seslendiren Aşkın Nur Yengi, kulakların pasını Kaya Palazzo Resort Girne’de sildi. Şarkılarını dinlemeye gelen konukları ile birlikte söyleyen şarkıcı, konukları ile de selfie çekinmeyi de ihmal etmedi.


Bayram’a özel giydiği Şeker gibi kostümüyle geccenin Bayram Şekeri oldu.

1000 kişiden daha fazla katılımın olduğu sahnede coşkuyla karşılanan güçlü sesler tüm şarkılarını hayranları ile birlikte söyledi ve güçlü sahne performansı ile izleyenleri büyüledi.


Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi’nin bayram ile ilgili duygularını sahneden:” Nice hayırlı bayramlara, nice hayırlı ramazanlara. Mutlukla, güzellikle, sevgiyle, huzurla, sağlıkla, neşeyle, saadetle nasip eylesin.” şeklinde aktardılar…

Selami Şahin, sabırsızlıkla beklenen yepyeni 10 besteden oluşan albümünü yakın zamanda sevenleriyle buluşturacak.


Artemis’te Şevval Sam Rüzgarı!

Güçlü sesi ve muhteşem yorumuyla herkesi kendine hayran bırakan Şevval Sam, en sevilen şarkılarını Kaya Artemis’te Bayramın 1.günü Kaya Artemis sahnesinde söyledi…


Sade ve şık kostümü ile billur sesiyle kulakların pasını silen Şevval Sam, en içten bayram temennilerini de sahnede dile getirdi…

Bayramın 2.günü Kaya Palazzo Girne’de Gülşen sahne alacak…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kaya Palazzo Girne

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz