Kaya Artemis’te Rüya Gibi Yılbaşı Geccesi

Kaya Artemis 2018'e Muazzez Ersoy eşliğinde görkemli bir gecceyle girdi. İşte detaylar...

02 Ocak 2018 15:33
Kaya Artemis’te Rüya Gibi Yılbaşı Geccesi
Türk Sanat Müziği’nin dev ismi Muazzez Ersoy, yılbaşı geccesi Kıbrıs Kaya Artemis’te sahne aldı. Güçlü sesi ve yorumuyla 2 saat boyunca otel misafirlerine unutulmaz bir nostaljik ve eğlenceli yılbaşı geccesi yaşattı.

Onursal yılbaşı geccesi

2018’e Kaya Artemis’te giren misafirler arasında Doğan Holding’in Onursal Başkanı Aydın Doğan, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar ve Kaya Holding Onursal Başkanı Burhanettin Kaya’da yer aldı.

Türk Sanat Müziği’nin en sevilen ezgilerini misafirler ile birlikte seslendiren Ersoy, duygusal ve hareketli parçalarda gösterdiği sahne performansıyla yılbaşı geccesinde izlemeye gelen misafirleri kendisine hayran bıraktı.

Bir sıra sahneden inerek Aydın Doğan ve Cavit Çağlar’ın yanına gelen Ersoy birlikte şarkı seslendirdi ayrıca misafirleri kırmayan sevilen sanatçı gelen istek parçaları da seslendirdi.
2017 gidiyor, 2018’ az bir zaman kaldı…

Güçlü ses yeni yıla sayılı dakikalar kala; yeni yıl için dileklerini şu şekilde açıkladı;

“Şurada az bir zaman kaldı, 2017 gidiyor, 2018 geliyor… 217 ‘de üzüldüğümüz zamanlar oldu, güldüğümüz zamanlar da olduğu gibi… Ama bütün kalbimle temenni ederim ki tüm insanlığın ve tüm ulusumuzun yüzü gülsün ve daima gülsün!

“Savaşların olmadığı, gözyaşların olmadığı, acı görüntülerin olmadığı, insanların sevdiklerini kaybetmediği güzel bir yıl olsun”
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz