Kasım ayı boyunca her çarşamba Billionaire'de!

Düzenlediği partiler, ev sahipliğini yaptığı seçkin davetlerle gecce hayatına açıldığı günden bu yana yeni bir soluk katmaya devam eden Billionaire Istanbul; Kasım ayı itibariyle Çarşamba geccelerine özel, Türk Pop’unun ünlü ismi Berkay’ın başarılı sahnesini seyircisi ile buluşturacak..

01 Ekim 2014 17:30
Kasım ayı boyunca her çarşamba Billionaire'de!
Berkay, İstanbul gecce hayatının merkezinde

Levent’te The Istanbul EDITION içerisinde faaliyet gösteren Billionaire’in kendine özgü eğlence anlayışı, Çarşamba gecceleri farklı bir solukla renk bulacak.


Taburcu, Lolita, Ömrümün Yarı Kalanı, Ele İnat, İzmirli ve İnanrım gibi bir çok şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Berkay, muhteşem sahne performansını Billionaire’e taşıyacak.

Göz alıcı şık dekorasyonu, konumu, büyüleyici atmosferi, konuk sanatçı ve sürprizleri; iş, sanat, cemiyet hayatından ve pop severlerden oluşan konuklarının oluşturacağı seçkin ortamı ile Billionaire her Çarşamba eğlence dünyasının nabzını elinde tutacak görünüyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Kulüp , Billionaire , The Edition

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz