Kaşıbeyaz'dan görkemli tadım geccesi!

Kebabın marka ismi Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, 18 Haziran Çarşamba günü Deniz Akkaya’dan Zeynep Mansur’a kadar birçok ünlü simanın da katıldığı görkemli bir tadım geccesiyle iftar ve “Kaşıbeyaz Light Lezzetler” mönüsünü tanıttı.

19 Haziran 2014 10:04
Kaşıbeyaz'dan görkemli tadım geccesi!
Boğazda balık keyfinin tahtına oturan Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, yenilenen iftar mönüsünü ve yazın kebap lezzetinden vazgeçmeyip kilosuna dikkat edenler için hazırladığı “Kaşıbeyaz Light Lezzetler” mönüsünü görkemli bir tadım davetiyle 18 Haziran Çarşamba geccesi tanıttı.


Cemiyet hayatının ünlü simalarıyla iş, sanat ve magazin dünyasının buluştuğu geccede, konuklar 180 derece boğaz manzaralı şık terasta birbirinden lezzetli yemeklerin tadına baktılar. Kilosuna dikkat edenler ve yazın kebap zevkinden vazgeçmek istemeyenler için Dr. Ender Saraç tarafından hazırlanan “Kaşıbeyaz Light Lezzetler” mönüsü oldukça ilgi gördü. Davetliler, 400-609 kalori arasında değişen birbirinden leziz ve hafif yemeklerin tadına baktılar. Geccenin ev sahipliğini üstlenen Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus İşletme Sahibi Murat Kaşıbeyaz: “Bizim için bu çok özel gecceye katıldığınız için teşekkür ediyoruz. Bu sene iftar mönümüzde yeniliğe giderek daha hafif bir iftar mönüsü hazırladık. Biliyorsunuz Ramazan’da tüm gün aç kaldıktan sonra iftarda mideye biraz fazla yükleniyoruz. Biz de Ramazan ayını daha sağlıklı geçirebilmeniz için özenle bir iftar mönüsü hazırladık. Ayrıca özellikle kilosuna dikkat edenler ve yazın kebap keyfinden mahrum kalmak istemeyenler için Dr. Ender Saraç’a ‘Kaşıbeyaz Light Lezzetler’ mönüsünü hazırlattık.” açıklamalarında bulundu.


“Kaşıbeyaz Light Lezzetler” büyük ilgi gördü

Tadım geccesinde sunulan iftar mönüsünün içerisinde iftariyelik ve çorbayla başlayarak lahmacun, içli köfte gibi ara sıcaklar, serpme zeytinyağlılar, salata çeşitleri, ana yemek olarak kebap ve et çeşitleri, güllaç, fırın sütlaç gibi geleneksel tatlılar bulunuyor. Yine Dr. Ender Saraç’a hazırlatılan “Kaşıbeyaz Light Lezzetler” mönüsünün içerisinde ise beyaz kebap, altı ezmeli beyaz ve Alinazik beyaz bulunuyor. Bu özel lezzetlerin kalorileri ise sadece 400-609 kalori arasında değişiyor.

Eşsiz boğaz manzarasıyla doyumsuz lezzet cümbüşü

Mekan tasarımında Mimar Eren Yorulmazer imzasını taşıyan ve tasarımıyla Fransa ve İtalya’dan ödüller kazanan Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, 1850 metrekarelik bir alana sahip ve 4 kattan oluşuyor. Çocukların yaş gruplarına uygun eğitici oyunların yüklü olduğu iPad’lerden çocuklara özel hazırlanmış müzik aletlerine kadar çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri oyun salonuyla dikkat çekiyor. Boğazı 180 derecelik bir manzarayla seyre dalmaya imkan veren terasıyla Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, ikinci kattaki açık ve kapalı mekanında ise boğazın rüzgarını hissedebilmek mümkün.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Kaşıbeyaz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz