Kaşıbeyaz'da 'keme' mevsimi!

Geleneksel lezzetlerin ustası Kaşıbeyaz’dayız.. 700 kişilik kapalı salonu, 40 kişilik VIP salonu ve 200 kişilik bahçe kapasitesine sahip tam bir et ve kebap şehri olmuş. Antep yemeklerinin, kebapların hasını bulabileceğiniz çok özel bir mekan Kaşıbeyaz..

19 Mart 2013 14:49
Kaşıbeyaz'da 'keme' mevsimi!
Ali nazik, Fıstıklı kebap, Patlıcan kebabı, Domates kebabı, Oruk kebabı, Sadrazam kebabı daha sayamayacağım bir çok kebap çeşidi hepsi de birbirinden lezzetli. Malzemelerin hepsi Antep'ten geliyor en güzel haliyle önünüze sunuluyor.. Kaşıbeyaz restoranları Pazarlama Müdürü Melih Savurgan bu nefis lezzetlerin sırrının zırhta çekilmesinden kaynaklandığını söyledi. Yöresel lezzetlerden olan ‘keme kebabı’ nı da sadece bu aylarda (mart-nisan sonu) Kaşıbeyaz’da doya doya yiyebilirsiniz. Kilosu 120-150 TL. Değeri açısından zaman zaman altınla boy ölçüşen keme mantarı pek çok gurmenin vazgeçemeyeceği bir lezzet. Denemenin tam zamanı sevgili gecce okuyucuları ;)

Detaylar için tıklayınız..

Gamze AKSU
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kaşıbeyaz , Yeşilköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz