Kaşıbeyaz'da kahvaltı şöleni

Boğazda yemek kültürüne yeni bir alternatif kazandıran Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, yöresel kahvaltı sofralarıyla sizleri kahvaltı şölenine davet ediyor.

27 Şubat 2015 17:10
Kaşıbeyaz'da kahvaltı şöleni
İstanbulluları gerçek kebap lezzetiyle buluşturan Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, birbirinden enfes kebap çeşitleri kadar güne zinde başlamak isteyenlere özel olarak sunduğu yöresel kahvaltı sofralarıyla da adından söz ettiriyor.

Pazar gününün olmazsa olmazı kahvaltı keyfi için Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, özel üretim peynirleri, ev yapımı reçel çeşitleri, Antep yöresine özgü yeşil zeytini, günlük üretilen Kaşıbeyaz kahkeleri, gözlemeleri, menemen ve omlet çeşitleriyle misafirlerine 5 yıldızlı bir kahvaltı sunuyor.

Sofranızda yer alacak her lezzetin özel olarak yöresinden getirildiği ve özel bir tatlı olan katmerle taçlanan Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus’da serpme kahvaltı keyfi, sabah saat 09.00’da başlayıp saat 13.00’e kadar sürüyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kaşıbeyaz Bosphorus

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz