Kaşıbeyaz Gala'da "Bir başka gecce" yaşanacak!

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun Florya’da hayata geçirdiği Gala Davet Mekanı’nda, “Bir Başka Gecce” etkinlikleriyle eski dönemin özlem duyulan yemekli canlı müzik anlayışı geri dönüyor. İlk etkinlik ise 16 Aralık Çarşamba günü ünlü sanatçı Linet’in ve oryantal Asena’nın sahne almasıyla başlayacak.

03 Aralık 2015 12:32
Kaşıbeyaz Gala'da "Bir başka gecce" yaşanacak!
Kebabın lezzet ustası Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun organizasyonlar, kurumsal toplantılar, düğün gibi etkinlikler için Florya’da hayata geçirdiği yeni mekanı Gala Davet Mekanı, yemekli canlı müzik gecelerini yeniden başlatıyor. Saray ihtişamına sahip konseptiyle Türkiye’nin en sevilen isimlerini dinleyicileriyle buluşturacak olan Gala Davet Mekanı, muhteşem performansların başlangıcını 16 Aralık Çarşamba günü Türkiye’nin en önemli seslerinden Linet ile yapacak.

Son albümü “Yorum Farkı 2” ile büyük beğeni kazanan Linet, güçlü sesi ve geniş repertuvarıyla Kaşıbeyaz misafirlerini mest edecek. 20.00’de başlayacak geccede ünlü oryantal Asena da büyüleyici dansıyla gecceye renk katacak. Özenle hazırlanmış bir mekanda, profesyonel bir sunum ve Kaşıbeyaz’ın klasik haline gelen zengin mönüsü eşliğinde yaşayacağınız eğlence dolu saatlere ise yine Linet’in olağanüstü sesi son noktayı koyacak.

500 kişi kapasiteli kapalı alanı, 1000 kişi kapasiteli bahçesi ile düğün, kurumsal toplantılar, lansmanlar için vazgeçilmez bir mekan haline gelen Gala Davet Mekanı, son teknolojiyle donatılan ses sistemi ve ferah atmosferiyle canlı performanslarda da kalitesini ortaya koyacak.

Birbirinden ünlü sanatçıların sahne alacağı “Bir Başka Gecce” etkinlikleri ayda bir kez düzenlenecek. 15 çeşit mezenin, 3 çeşit ara sıcağın, 4 çeşit etin, tatlı ve meyvenin içinde bulunduğu limitsiz içecekli mönüden oluşan geccenin fiyatları ise 300-480 TL arasında değişiyor.

16 Aralık Çarşamba günü unutulmaz bir eğlence yaşamak istiyorsanız, 0212 910 05 72-0538 819 53 69 telefon numaraları üzerinden rezervasyon yaptırmalısınız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kaşıbeyaz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz