Kaşıbeyaz Bosphorus'tan çocuklara özel!

Kebabın marka ismi Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, çocuklu aileleri düşünerek iPad’den yaratıcı hobi enstrümanlarına kadar çocukların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek bir çocuk oyun alanı yarattı.

17 Haziran 2014 15:35
Kaşıbeyaz Bosphorus'tan çocuklara özel!
Aileler büyüleyici atmosferin ve leziz yemeklerin tadını çıkarırken, çocuklar da keyifli vakit geçirecek..

Boğazda balık keyfini tahtından eden Yeniköy KaşıbeyazBosphorus, çocuklu konuklarının daha keyifli vakit geçirebilmeleri için özel bir çocuk oyun alanı yarattı. Mekan tasarımında Mimar Eren Yorulmazer imzasını taşıyan ve tasarımıyla Fransa ve İtalya’dan ödüller kazanan Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus’un 3. katında yer alan çocuk oyun alanında çocukların keyifli vakit geçirebilmeleri için A’dan Z’ye her şey düşünüldü.


1-5 yaş grubu çocuklar için müzikli eğitici kitaplar, 1-8 yaş grubu için yaratıcı hobi enstrümanlar, oyun tüneli… Anne-babaları 180 derecelik boğaz manzarasıyla Kaşıbeyaz’ın doyumsuz lezzetlerinin tadına bakarken, çocukları da çocuk oyun alanında artık istedikleri gibi vakit geçirebilecek. Çocukların sağlığı göz önünde bulundurularak kanserojen madde içermeyen ve CE sertifikalı oyuncakların yer aldığı çocuk oyun alanı, günümüzün teknoloji çağı çocuklarına da hitap ediyor. Çocukların ister oyun alanında ister anne-babalarının yanında daha eğlenceli vakit geçirebilmeleri için Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus’da iPad’ler de bulunuyor. iPad’lerin hepsine ise çocukların yaş grubuna uygun eğitici oyunlar yüklendi. Sadece küçük çocuklar değil, ergenler de sıkıldıkları noktada, iPad’leriyle daha zevkli vakit geçirebilecek.


Doyumsuz lezzetlerinin yanı sıra yaptığı yeniliklerle de adından söz ettiren Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, yalnızca zamana ayak uydurmuyor, zamanın ötesinde bir mekan imzası taşıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Kaşıbeyaz

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz