Kasap Döner'in yeni reklam filmi yayında!

Dönerin sıra dışı markası Kasap Döner’in yeni kampanyası için hazırladığı reklam filmi görücüye çıktı. KasapDöner, perakende ve yeme-içme sektöründe gündem yaratan reklam filmlerine bir yenisini daha ekledi. KasapDöner’in arkasındaki 70 yıllık Sarıtaş Et tecrübesine ve yüzde 100 yerli sermaye yapısıyla yerli üretiminin altının çizildiği reklam filminde, alanının önemli isimleri de yer alıyor.

01 Aralık 2017 16:54
Kasap Döner'in yeni reklam filmi yayında!
YÜZDE 100 YERLİYİZ, DEDEDEN TORUNA ETÇİYİZ!

Geleneksel bir kasap dükkanında kasap dede ile başlayan reklam filmi, torunun dededen işi devralarak kasap dükkanını Kasap Döner şubesine çevirmesiyle devam ediyor. Bu sırada Kasap Döner’in, 100 gram porsiyon dönerin 19,50 TL olan fiyatını 16,90 TL’ye indirdiği yeni kampanyasına da vurgu yapılıyor. Böylece Kasap Döner’in kardeş firması, 70 yıllık et tecrübesi Sarıtaş Et’in Kasap Döner markasına kazandırdıklarının altı çiziliyor.
Bahar Özürün: “İlkelerimizi reklam filmine de yansıttık.”

Konuyla ilgili konuşan Kasap Döner Genel Müdürü Bahar Özürün şunları söyledi: “Sarıtaş Et demek, üç kuşaktır sadece et işiyle uğraşan bir aile demek. Bu yeni reklam filmimizde de bu özelliklerimizi vurgulamak istedik. Oyuncu seçimini ve kurguyu da bu esaslara göre belirledik. KasapDöner olarak ürünlerimizi Afyon’da bulunan Sarıtaş tesislerinde yasal, hijyenik ve islami koşullara tam uygun olarak üretilen etlerden yapıyor, sadece but kısmındaki bifteklik etten döner üretiyoruz. İçinde kıyma bulunmayan dönerimizi çok sade bir marinasyonla terbiye ediyor, doğanın bize sunmadığı hiçbir katkıyı ürünümüze katmıyoruz. Kurucumuz Ahmet Sarıtaş’ın ‘Kendi yemeyeceğimiz bir yiyeceği, müşterimize sunmayız’ ilkesini her zaman devam ettireceğiz. Bunu yaparken de orijinal Türk dönerini dünya markası yapma hedefimizi sürdüreceğiz. ‘’


Dördüncü kuşak da reklamda!

Reklam filmi için belirlenen ekibin, alanının en iyi ve en uzman isimlerinden olması da dikkat çekiyor. Efsanevi televizyon dizilerinden Hatırla Sevgili’de geleneklerine bağlı Büyükadalı pastacı Hasan Aygün karakteriyle hafızalarda yer eden usta oyuncu Erdoğan Sıcak’ın da yer aldığı reklam filminde ayrıca Emre Fakıoğlu, Belen Escavy ve Sarıtaş ailesinin 4. Kuşağını temsil eden Ezel Sarıtaş rol alıyor. Müziklerini ünlü sanatçı Barlas Erinç’in yaptığı filmin yönetmeni ise Can Fakıoğlu. 25 Kare Reklam Ajansı’ndan çıkan reklam filminin, Kasap Döner’in daha önceki reklamları gibi büyük bir ilgi görmesi bekleniyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz