KasapDöner ParkAdana AVM ile ikinci kez Adana'da!

Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner’in yeni şubesi ParkAdana döner severlere kapılarını açtı. KasapDöner açılışa özel ‘’2 kişi yiyin, 1 kişi ödeyin’’ kampanyası da başlattı. Aralık ayında Adana’da ilk kez açtığı şube ile damaklarda unutulmaz bir tat bırakan KasapDöner, ParkAdana AVM şubesi ile Adana’da ikinci şubesini açmış oldu.

25 Nisan 2017 16:29
KasapDöner ParkAdana AVM ile ikinci kez Adana'da!
"ANADOLU’DA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ"
Adana’da Turgut Özal Bulvarı’nda açtıkları şubenin ardından şimdi de ParkAdana’da olmaktan son derece mutlu olduklarını belirten Global Restoran Yatırımları A.Ş Genel Müdürü Bahar Özürün, ‘Sadece bifteklik etten yaptığımız dönerimiz ile ParkAdana AVM’de de fark yaratacağız’ dedi.AÇILIŞA ÖZEL KAMPANYA; 2 KİŞİ YİYİN 1 KİŞİ ÖDEYİN!
KasapDöner, ParkAdana’da açtıkları şube için bir de kampanya başlattı. Buna göre aynı iki döner ürününden biri, KasapDöner’in hediyesi olacak. Yani iki kişinin yediği iki dürümden birinin ücreti alınmayacak.

2017’DE HEDEF ANADOLU
2017 yılında Eskişehir, Bursa, Samsun gibi Anadolu metropollerinde yeni şubeler açmayı ve döneri dünya markası yapmayı hedefleyen KasapDöner, bu yıl kadın girişimci ve çalışan alanında da rakiplerini geride bırakmaya hazırlanıyor. KasapDöner’in 2017 hedeflerinin arasında ise ‘’her şubede en az 1 kadın döner ustası ve kadın motor kurye’’ yer alıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: KasapDöner , ParkAdana , döner

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz