Kasap Döner'e çifte örümcek!

Türkiye’nin en sıra dışı döner markası Kasap Döner, bu yılki Altın Örümcek’ten iki ödülle döndü.

01 Kasım 2017 16:16
Kasap Döner'e çifte örümcek!
Kasap Döner, Doruk Net’in her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl 15’inci kez gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde iki ödül kazandı.

Yiyecek-İçecek kategorisinde ‘’birincilik’’ ödülüne layık görülen Kasap Döner, Restoran-Cafe kategorisinde de “Halkın Favorisi” ödülünü aldı.“HALKIN FAVORİSİ EN KIYMETLİSİ”

Uniq İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde Kasap Döner’in ödüllerini alan Kasap Döner Genel Müdürü Bahar Özürün, Kasap Döner olarak klasik pazarlama yöntemlerinden başka, yeniçağın gerektirdiği dijital alandaki çalışmalarını da aynı ciddiyetle sürdürdüklerini belirterek, ‘’Bizi özellikle “Halkın Favorisi” ödülü çok daha fazla mutlu etti. Halkın, yani bizim asıl hedef kitlemiz olan tüketicilerimizin tercihi olmak bizim için her şeyden değerli. Bütün ekibimizi ve ajansımız Pompaa’yı bu başarıdan dolayı kutluyorum”dedi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kasap Döner

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz