Kartalkaya'da eğlence başlıyor!

12 Ocak'ta Kral ve Kraliçeler Kartalkaya Drop Lounge'ta buluşuyor.

10 Ocak 2013 17:01
Kartalkaya'da eğlence başlıyor!
Yıllardır şehrin fenomeni olan Richie Rich partilerinin yaratıcılarından yepyeni bir konsept! Kings &Queens of Kartalkaya 12 Ocak'ta dağın sessizliğini delmeye hazırlanıyor.

Mert Vidinli'nin ve Çağla Gürsoy’un yaratıcılığın da İstanbul’a damga vuran Richie Rich gecceleri yeni adı ve yeni konseptiyle 12 Ocak Cumartesi günü, güneş tepedeyken başlayıp tekrar güneş doğana kadar sürecek çılgın bir partiyle Kartalkaya’yı sallamaya hazırlanıyor. Richie Rich'in fenomen yaratıcısı Mert Vidinli ve Çağla Gürsoy, dağın fenomeni; Erkan Ünal’ın işletmesindeki Drop Lounge'ta buluşuyor.

Cumartesi günü ve geccesi sürecek olan parti, Kartalkaya’nın kral ve kraliçelerini unutulmaz bir hafta sonuna davet ediyor. Perküsyonda Tai ve trompette Merih'in performansları dağın şehirli mekanı DropLounge’ın ödüllü barmenlerinin sunumları ve Dj Fatih Mutlu’nun müziği ile zenginleşiyor. Mert Vidinli ve Çağla Gürsoy’un ev sahipliğinde gerçekleşecek Kings &Quens of Kartalkaya 12 Ocak Cumartesi gününü hafızalara kazımaya hazır!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz