Kartalkaya Kaya Palazzo’da eğlence dolu hafta sonu kayak festivali

Kartalkaya’da kayak tatilinin en gözde mekânı olan Kartalkaya Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort ve Dorukkaya Ski & Mountain Resort’te sezon sonuna gelinen Mart ayında kart garantili pistlerinde cemiyet ve iş hayatının ünlü isimlerini konuk etti.

12 Mart 2018 12:23
Kartalkaya Kaya Palazzo’da eğlence dolu hafta sonu kayak festivali
Bu hafta sonu kayak tutkunları Can Kayak Okulu’nun Teknik Yapı Holding Sponsorluğunda düzenlediği kayak yarışları birbirinden renkli festival tadında görüntüler ortaya çıkarttı.Pistlerin tozunu attıran yarışmacılar, heyecanlı slalom hareketleri ile izleyicilerin ağızlarını açıkta bıraktı.

Kayak yarışı sonunda ödüllerini alan yarışmacılar objektiflere poz vermeyi de es geçmedi.

Burcu’nun Mart Güneşinde Keyif Dolu Kayak Tatili

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yaklaşık yedi aydır aşk yaşadığı işadamı sevgilisi Berk Suyabatmaz'la hafta sonunu Kartalkaya Kaya Palazzo'da geçirdi. Esmersoy, daha önce sunuculuk yapmak için geldiği merkezde bu kez snowboard eğitimi aldı. Kayak hocası eşliğinde snowboard eğitimi alan sunucu, zaman zaman dengesini kaybedip düştü.Hemen her sene Kartalkaya'ya kayak yapmaya gelen Berk Suyabatmaz ise kayak yapmayı tercih etti. Suyabatmaz yaptığı slalomlarla dikkat çekti. Sevgililer kayak sonrası Drop Longe Cafe'de yapılan happy hour partisinde baş başa eğlendi.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz