Kartalkaya Kaya Palazzo Pistlerinde; Önce Kayak Sonra Eğlence

Hafta sonunda Kartalkaya Kaya Palazzo'yu tercih eden cemiyet dünyasının elit isimleri hem kayak yaptı hem de eğlenceye doydu. Ülkemizin en kaliteli kayak merkezlerinden Kartalkaya'nın gözde turizm tesisi Kartalkaya Kaya Palazzo, kış sezonu boyunca iş, sanat ve cemiyet dünyasından tanınmış isimleri ağırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Kaya Palazzo'da tatil yapan elitler, hem kayak yaptı hem de eğlenceli saatler geçirdi.

19 Şubat 2018 11:38
Kartalkaya Kaya Palazzo Pistlerinde; Önce Kayak Sonra Eğlence
Kayak Arkadaşları Kartalkaya Palazzo’da

Her kış tatil için Kartalkaya'yı tercih eden Tarman Group CEO'su Murat Tarman, yakın arkadaşları Harley- Davidson Bosphorus sahibi Emin Ali Çakırkaya ve Air Partner Bölgesel Nakliye Müdürü Emir Özdabak ile kayak yaptı. Snowboard'la kaymayı tercih eden Tarman, pistte ustalığı göstermekten geri kalmadı.
Dubai'ye Yeni Şube

Günaydın Restoran'ın ortağı İsmet Yalçın da arkadaşlarıyla gün boyu kayak yaptı. Eşi Sevim Hanım'ın da yalnız bırakmadığı Yalçın, yurtdışında kurdukları restoranların çok ilgi gördüğünü ve yakında Dubai'de yeni bir şube açacaklarını ifade etti.
Doğuş Çabakçor'lu eğlendi

Kartalkaya Kaya Palazzo bünyesinde yer alan Drop Lounge Cafe'de yapılan 'happy hour' partisinde konuklar ünlü DJ Doğuş Çabakçor'un çaldığı müziklerle eğlenceli vakit geçirdiler. Tuğana - Doruk Kaya, Hazal, Mahmut Aslan ve Mısra - Gökçe Meriçten, Çabakçor'un çaldığı parçalarla eğlenen çiftler olarak dikkat çekti.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz