Karnaval coşkusu mutfağa taşınıyor!

d.ream Akademi, 22 Şubat’ta gerçekleştireceği “Venedik’ten Karnaval Menüsü” isimli atölye çalışmalarıyla karnaval coşkusunu mutfağa taşıyor!

20 Şubat 2017 13:01
Karnaval coşkusu mutfağa taşınıyor!
Farklı içeriklere sahip atölye çalışmalarıyla, katılımcılara uzman şeflerin mutfak sırlarını paylaştığı eğitimler sunan d.ream Akademi; 22 Şubat’ta Venedik’ten lezzetlerle karnaval coşkunu bir araya getiriyor. “Venedik’ten Karnaval Menüsü” başlığıyla düzenlenecek olan atölye programı, zengin menüsüyle dikkat çekiyor.


Mezzaluna Executive Şefi Fabio Brambilla’nın gerçekleştireceği atölye çalışması, aynı tarihlerde gerçekleşecek olan Venedik Karnavallı’ndan ilham alıyor. Bu eğitim programında; Martini ve Limon Soslu Deniz Mahsulleri Carpaccio, Ricotto ve Ispanak Çeşnili Gnocchi ve Vanilya Kremalı Melek Kanatları yapmayı öğrenebilir, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.


Farklı lezzetlerin yapımına dair incelikleri öğrenebileceğiniz d.ream Akademi’nin amatör eğitimlerine Biletix’ten bilet alabilir, mutfağınıza gusto katabilirsiniz.

“Venedik’ten Karnaval Menüsü” “Atölye Çalışması

Menü : Martini ve Limon Soslu Deniz Mahsulleri Carpaccio, Ricotto ve Ispanak Çeşnili Gnocchi, Vanilya Kremalı Melek Kanatları

Tarih & Saat : 22.02.2017 / 19.00 – 22.00Adres : Büyükhanlı Plaza Dikilitaş Mahallesi. Üzengi Sokak. No:8 Beşiktaş/ İstanbul
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz