Karaköy'ün ritmi Ops Passage'da atıyor

Bu sezonun iddialı mekanı şimdiden belli oldu. Karşınızda Ops Passage..

08 Eylül 2016 10:38
Karaköy'ün ritmi Ops Passage'da atıyor
İstanbul'un en popüler semtlerinden biri olan Karaköy'de, sezonun sinyalleri verilmeye başlandı. Yaz sezonunda tatile giden ve ritmi düşüren mekanlar, yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmak için kolları şimdiden sıvadı.

Semtin ilk parlayanı: Ops Passage

Karaköy'ün ilk açılan mekanlarından biri olan Ops Cafe'nin şık ve eğlenceli kardeşi Ops Passage, açıldığı günden itibaren şık dekorasyonu ve iddialı lezzetleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.


Karaköy’ün en önemli yapılarından biri olan Fransız Geçidi’nde yer alan Ops Passage, 2012 yılında Karaköy’de açılan ve İstanbul’un başarılı kafelerinden biri olan Ops Cafe Karaköy mekanının İşletmecisi ve Sahibi Yasin Kalender ve Y.İç Mimar Esin Sözer Kalender çifti tarafından yaratıldı. Kahvaltıdan geccenin geç vakitlerine kadar devam eden bir serüvene ev sahipliği yapan Ops Passage, son günlerde tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Geçtiğimiz gecce harika bir Jazz geccesine ev sahipliği yapan Ops Passage, misafirlerine hem unutulmaz bir lezzet şöleni yaşattı, hem de en özel caz ritimleri ile misafirlerinin kulaklarının pasını sildi. Mekanın eğlencesi tüm Fransız Geçidi boyunca hissedildi. İş dünyasının önemli isimlerinden oluşan Standart+'ın gerçekleştirdiği canlı performans izleyenlerden tam not almayı başardı. Semtin ruhuna uyum sağlamayı başaran mekan, unutulmaz bir Jazz geccesine imzasını attı.

Ops Passage'da canlı performanslar devam edecek. Takipte kalmanızı tavsiye ederiz!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: ops passage , jazz , standart+

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz