Karaköy'ün en güzeli: Mahkeme Lokantası!

Mahkeme Lokantası tarihi bir hanın içinde kurulmuş bir lokantadır. Öncelikle öğlen ve akşam servisi olmak üzere iki farklı konsepti vardır. Mekanın bulunduğu sokak Karaköy Perşembe Pazarının içinde ve sokağın adı “Mahkeme” sokak çünkü sokak da adını Mahkeme Lokantasının hemen karşısında bulunan Cenevizlilerden kalan eski Mahkeme binasından alıyor.

28 Ağustos 2018 17:49
Karaköy'ün en güzeli: Mahkeme Lokantası!
Öğlenleri her gün değişen çok sayıda ev yemeği çeşidi içeren menüleriyle çevredeki esnafın gelip lezzetli yemekler yiyebilmesi için akşam ise insanların keyifli bir şekilde müziğini dinleyip, içkisini içebilmesi aynı zamanda bir çok çeşit meze, ara sıcak ve ana yemek içinden damak tadına uygun lezzetler tatmasını sağlayan bir lokantadır.


Çalışanlarının sıcak kanlılığı ve güler yüzlülüğü sayesinde, yabancılık çekmeyeceğiniz buram buram samimiyet içeren bir mekan.
Bu tarihi atmosferde sizi zamanda geriye götürecek olduğuna eminiz, siz daha gitmediyseniz, mutlaka en yakın zamanda uğrayın derim!Beyza Kaya
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Galata , Karaköy , Mahkeme Lokantası

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz