Karaköy Palomar yaza hazır!

Karaköy ile Galata'nın kalbinde, tarihi yarımada manzaralı ThePurlHotel’in dokuzuncu katında yer alan "Palomar Restoran & Palobar" yaz sezonuna güçlü bir başlangıç yapıyor.

10 Mayıs 2017 22:57
Karaköy Palomar yaza hazır!
Özgün dekorasyonu ve panoramik manzarası ile dikkat çeken, davet, kutlama, toplantı, lansman partileri, iş yemekleri ve organizasyonlara yönelik hizmet veren Palomar&Palobar'ınKaraköy ThePurlHotel’indokuzuncu katında yer alan iç mekanında 60 kişilik yemek ve 120 kişilik kokteyl düzeni, teras katında ise 100 kişilik kokteyl düzeni kapasitesi bulunmaktadır.


Teras katında yer alan Palobarhaftaiçi her gün (Pazar hariç) saat 16:00 ile 23:00 arası bir taraftan eski yarımada diğer taraftan Galata Kulesi'nin büyüleyici manzarası ve müzik eşliğinde zengin kokteyl ve aperatif menüsü ile hizmet vermektedir. 20 kişinin üzerindeki davetler ve organizasyonlar için Pazar günleri de hizmet verecek olan Palobar yaz akşamları için toplanma noktası olacak.


Yarı açık iç mekan Cuma ve Cumartesi geceleri saat 22:00'den itibaren DJ performansı eşliğinde zengin kokteyl ve aperatif menüsü ile hizmet verecek. 20 kişinin üzerindeki özel davetler ve organizasyonlar için Perşembe ve Pazar günleri de aynı konsept ile hizmet verilecektir. 20-60 kişi arasındaki davetlerde de arzu edilirse set menü konseptiyle yemek servisi verilmektedir.


Şehrin göbeğinde, yıldızların altında eşsiz bir akşam ve eğlenceli bir gece için her türlü hizmeti sunan “Palomar Restoran&Palobar “ Karaköy’ün dinamik ortamına renk katacak!

Siz sadece dileyin, gerisini bize bırakın ...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz