Kanyon'un Caz hali!

“Kanyon’un Caz Hali” konser serisi ikinci kez caz severleri ağırlamaya hazırlanıyor. 16 Kasım Pazar günü 17.00-19.00 saatleri arasında Kerem Görsev’in ev sahipliğinde İki Grammy Ödülü sahibi Yeni Zelandalı sanatçı Alan Broadbent’i ağırlayacak.

12 Kasım 2014 14:01
Kanyon'un Caz hali!
2009 yılından beri düzenlediği caz konserleriyle yepyeni bir konsept oluşturan Kanyon, dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin Kerem Görsev Trio ile birlikte sahne alacağı “Kanyon’un Caz Hali” konserlerinin ikincisini 16 Kasım Pazar günü gerçekleştirecek.


Konsere özel oluşturulan “İki Usta, İki Piyano” konseptiyle, İki Grammy Ödülü sahibi Yeni Zelandalı sanatçı Alan Broadbent, Kerem Görsev, Ferit Odman ve Kağan Yıldız’dan oluşan Kerem Görsev Trio’nun performans sergileyeceği konser ile caz severler Kanyon’un Caz Hali’ni yaşayacak.

Müzik sahnesinin yenilikçi ve üretken müzisyenlerinden iki Grammy ödüllü Alan Broadbent, Diana Krall’ın kondüktörlüğü yanı sıra Herbie Hancock, Sony Rollins ve Keith Jarrett gibi isimlerle aynı sahneyi paylaşarak dünyanın en saygın caz müzisyenleri arasında yer alıyor.

Kanyon’un Caz Hali konserleri önümüzdeki aylarda Kerem Görsev’in ev sahipliği ile farklı tarzdan dünyaca ünlü caz müzisyenlerinin katılımı ile devam edecek. Kanyon ziyaretçilerinin ücretsiz olarak izleyebileceği konserler ile ilgili tüm gelişmeler Kanyon web sitesi ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Avm , Caz , Kanyon

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz