Kanyon’da her yer müzik!

“13-15 Mayıs” tarihleri arasında “Cumadan Pazara” Kanyon’un her yerinde yine müzik var. Şehrin müzik takviminde yerini alan ve üçüncüsü düzenlenecek festivalde farklı müzik tarzları, alternatif yorumlarla Kanyon misafirleri ile buluşacak.

05 Mayıs 2016 12:53
Kanyon’da her yer müzik!
Mayıs ayında üçüncüsü düzenlenecek olan ve gelenekselleşen festival “Kanyon’da Her Yer Müzik”, şehrin müzik takviminde yerini aldı. İKSV’nin müzik danışmanlığında hazırlanan festival Kanyon’un farklı alanlarında misafirler ile bir araya gelecek ve birçok farklı performansa ev sahipliği yapacak. “Kanyon’da Her Yer Müzik”, Model, Pinhani ve Jehan Barbur gibi ünlü müzisyenlerin yanı sıra hem genç yetenekleri hem de alternatif müzik dünyasının sevilen isimlerini ağırlayacak.

Festival ana sahnesinin yıldız konukları, her performansıyla kendine hayran bırakan Model, kendine özgü sesi ve yorumu ile Jehan Barbur ve kısa sürede büyük bir başarıyı yakalayan Pinhani olacak. Müziğine ruhunu katmayı başaran Barış Demirel, sesi ve eserleri ile hayran bırakan Can Gox, hem besteleri hem de tınılarıyla farklılığı yakalayan In Hoodies “Kanyon’da Her Yer Müzik” ana sahnesinde performanslarını sergileyecek.Ana sahne dışında; Kanyon’un farklı alanlarındaki özel performanslar ile müzik keyfi geniş bir alana yayılacak. Intersport’ta kendi bestelerin başarılı bir şekilde yorumlayan genç yıldız adayı Gökcan Sanlıman, Kanyon Teras’ın doğa ile iç içe havasında şarkıları ile insan ruhuna dokunan Kahraman Deniz, farklı ritimleriyle ve sıcak ezgileriyle Can Güngör, Wagamama’da neşeli melodileri ve orijinal müzikleriyle Palmiyeler ve D&R’da ileride ismini daha çok duyuracak Sena Şener’in yaşatacağı müzik keyfine ek olarak Kanyon’un farklı yerlerinde karşınıza çıkacak renkli repertuarlarıyla Brassist ile müziğin farklı notaları Kanyon’da hayat bulacak.

“Kanyon’da Her Yer Müzik”, 13-15 Mayıs tarihleri arasında Kanyon’u güncel müziğin en keyifli örnekleri ile buluşturacak!


Etkinlikler ücretsizdir.

Program

13 Mayıs Cuma
16.30 - D&R Sena Şener
18.00 – Intersport Gökcan Sanlıman
19.30 – Ana Sahne In Hoodies
21.00 – Ana Sahne Pinhani

14 Mayıs Cumartesi
15.00 – Kanyon Teras Kahraman Deniz
17.00 – Wagamama Palmiyeler
18.30 – Ana Sahne Can Gox
21.00 – Ana Sahne Model

15 Mayıs Pazar
14.00 – Macrocenter Brassist
15.30 – Ana sahne Barış Demirel
16.30 – Aeropostale Önü Brassist
17.00 – Ana sahne Jehan Barbur
19.00 – Joint Idea Can Güngör
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kanyon

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz