Kanyon büyük yılbaşı konserinin yıldızı The Rat Pack Tribute Band

Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl, Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy Davis Jr.’dan oluşan 1950’lerin ünlü show’u The Rat Pack’in tribute grubunu ağırlıyor.

23 Aralık 2015 10:18
Kanyon büyük yılbaşı konserinin yıldızı The Rat Pack Tribute Band
Her yıl binlerce ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel Kanyon Büyük Yılbaşı Konseri bu yıl New York’un ünlü seslerinden oluşan tribute grubu The Rat Pack’i ağırlıyor. Frank Sinatra, Dean Martin ve Sammy DavisJr.’ın efsane grubu The Rat Pack’in tribute grubu unutulmaz şarkılarıyla 1950’lerin ruhunu Kanyon’a taşıyacak.Rat Pack Tribute Band sahne alacağı 27 Aralık Pazar günü 18.00- 20: 00 saatleri arasında Kanyon ziyaretçilerine coşkulu bir gecce yaşatmaya hazırlanıyor.

Yeni yılın karşılanacağı bu gecede “New York New York”, “Fly Me To the Moon”, “My Way”, “Volare” ve “Candy Man”gibi Frank Sinatra, Dean Martin’e Sammy Davis Jr.’ın ölümsüzleştirdiği unutulmaz şarkıları seslendirilecek.

Konser ücretsizdir.


Tarih: 27 Aralık 2013Pazar
Yer: Kanyon Etkinlik Alanı – B2 Katı
Saat: 18:00-20:00


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz