Kalamış'ta yeni yıl bambaşka!

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, misafirlerine yılbaşına özel konaklama seçenekleri sunuyor. Ouzo Roof Restaurant’ta Grek müziğinin sevilen ismi YORGO ile yeni yıla merhaba diyecek olanlar, yılın ilk sabahını Kalamış’ta karşılayacaklar. Enfes menüsü ve eğlencesiyle Ouzo Roof Restaurant sizleri bekliyor.

02 Aralık 2017 15:07
Kalamış'ta yeni yıl bambaşka!
Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand Kalamış, misafirlerine yılbaşına özel konaklama seçenekleri sunuyor. Kalamış’ın en keyifli mekanı“Ouzo Roof Restaurant”, eşsiz lezzetleri ve sınırsız eğlencesiyle yılbaşı geccesinde de misafirlerini en özel şekilde ağırlamaya hazırlanıyor.


Grek müziğinin sevilen ismi YORGO’nun sahne alacağı geccede, Ege eğlencesi Kalamış’a taşınacak. OUZO Roof Restaurant'ın başarılı şefi Mehmet Yalçınkaya’nın hazırladığı yılbaşı menüsü, gecce boyunca misafirlerin beğenisine sunulacak. Aynı zamanda yılbaşı geccelerinin olmazsa olmazı oryantal dans şov gecceye renk katacak. Yeni yıla OUZO Roof Restaurant’ta girmenin kişi başı fiyatı 590 TL.(Detaylı bilgi için Ouzo Roof Restaurant: 0216 400 00 30)


Hem eğlenin hem konaklayın!

Ouzo Roof’ta yeni yıla merhaba diyen ve geccenin tadını doyasıyla çıkaran misafirler, Wyndham Grand Kalamış’ta konaklamak isterse kişi başı 799 TL’den başlayan özel paket fiyatlarla hem eğlenecek hem de otelde kalmanın konforunu yaşayacak. Rez: 0216 400 00 00Yılın ilk sabahını Kalamış’ta karşılayın.

Yeni yılın ilk gününe Kalamış Koyu’na karşı huzurlu bir şekilde uyanmak ve 300’e yakın çeşitten oluşan Brunch ile yılın ilk günün tadını çıkarmak isteyen misafirler kişi başı 249 TL. (KDV Dahil) ödeyecekler.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz