Kahwet Fairuz’u çok seveceksiniz!

Hayatınıza yepyeni bir keyif geldi! “Tüm kafeler üç aşağı beş yukarı birbirine benzedi; hep aynı salata, aynı yemek” diyenlerdenseniz, az biraz da oryantalizmden hoşlanıyorsanız Kahwet Fairuz’u çok ama çok seveceksiniz…

28 Mart 2015 16:15
Kahwet Fairuz’u çok seveceksiniz!
Çapamarka Yaratıcı Ekibinden yepyeni bir konsept daha... İstanbul'a yepyeni bir soluk geliyor!


Yemek türü FesFood ama asla Fast Food değil.


Anneannesinden öğrendiği geleneksel Ortadoğu yemeklerini, Batı kültürüyle harmanlayıp Fes Food adıyla (ama asla Fast Food değil) misafirlerine sunan Fairuz, eski ‘kahve’ anlayışını güncelliyor.


Muhteşem cupcake koleksiyonu, haftada bir gün canlı müzikli eğlencesi, Fairuz’un eşyalarını yanınızda taşıyabileceğiniz ürünlerin satıldığı küçük mağazasıyla Kahwet Fairuz Nişantaşı’nda açıldı!


Kim bu Fairuz?

Fairuz Lübnan’da küçük bir köyde doğup anneannesinin yemek tariflerini öğreniyor. Sonra Paris’te güzel sanatlar okuyor ve Amerikalı Ben ile evleniyor. En büyük hayali olan anneannesin yemeklerini insanlara tattırma isteğini, kendisi gibi hem batılı hem doğulu olan İstanbul’da kendi adıyla açtığı kahwet’de gerçekleştiriyor.

Adres: Harbiye Mah. Karakol Bostan Sok. No:13 Nişantaşı/ Şişli

Rezervasyon ve Bilgi: 0212 219 65 30

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz