'Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi var'

Kuşkusuz dünyanın en güzel şeyi pazar kahvaltısı.Cemal Süreya'da boşuna dememiş; 'kahvaltının mutlulukla bir ilgisi var' diye. Bizde siz mutlu olun diye 'BIG CHEFS' kahvaltısını ayağınıza getirelim dedik.. Haydi ne duruyorsunuz! Big Chefs'e.

01 Temmuz 2018 11:11
'Kahvaltının mutlulukla bir ilgisi var'
Pazar kahvaltıları hiç kuşkusuz çok özeldir. İster ailenizle, ister dostlarınızla olsun en keyifli sohbetlerin, en mutlu sabahların sihridir.. Big Chefs'de, siz ve sevdiklerinize en iyi hizmeti sunabilmek için başlangıçtan bu yana kaliteli yerel ürün seçimleri ön plana çıkarıyor..


Herkese hitap ediyor

Günün en önemli öğününde hafif ve lezzetli bir başlangıç isteyenlere Müsli, Beyaz Peynirli, Domatesli Tost veya Beyaz Omlet..

Güne doyurucu bir başlangıç yapmak isteyenlere Peynirli ve Taze Baharatlı Gözleme veya sade türüne Samsun’da pıt pıt denilen Bazlama Ekmeği Üzerinde Göz Yumurta..

Güne fit ve enerjik bir başlangıç yapmak isteyenlere ise, Mevsim meyveleri ve Chia Tohumlu Yoğurt ile servis edilen sağlık deposu Müsli eşlik ediyor...


Kendi Kahvaltını Yarat!

Siyah zeytin Gemlik’ten, kırık zeytin Antakya’dan, tulum peyniri Erzincan’dan, eski kaşar ise Trakya’dan geliyor ve Big Chefs kahvaltı sofralarına renk katıyorlar. Lezzetin hasını sunan Big Chefs kahvaltı menüsünde artık kendi kahvaltını yaratma şansı da var!


Dolu dolu bir kahvaltı sofrasının vazgeçilmezi Sahanda Sucuk ve yepyeni bir tat; Yumurtalı Hellim Peyniri de günün başlangıcına lezzet katmak için yaz menüsünü taçlandırıyor.


Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Big Chefs , pazar , kahvaltı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz