Kahvaltı cenneti Namlı Gurme

Kahvaltı çeşitleri ve kendine özel ürünleriyle Namlı Gurme kahvaltı sevenlere adeta bir cennet vaat ediyor!

05 Temmuz 2013 10:28
Kahvaltı cenneti Namlı Gurme
Namlı Gurme kahvaltının ve alışverişin doyumsuz keyfini yaşayabileceğiniz, tarzıyla, sunumuyla ve seçenekleriyle türünün tek örneği denilebilir.

Karaköy'de misafirlerine hizmet veren Namlı Gurme'de deyim yerindeyse yok yok! Aslında 1929'den beri hizmet veren Namlı Gurme lezzetlerinin sırrını nesilden nesile aktararak büyüyen ve yenikleri takip eden bir marka. Bir aile şirketi olan Namlı Gurme lezzetlerini ve hizmetlerini bu zaman dilimi içerisinde yenilemiş ve oldukça geliştirmiş. Zamanın gerekliliklerine oldukça başarılı bir şekilde ayak uydurun Namlı Gurme 2007'de kendini iyice geliştirerek müşterilerine farklı bir fortmatta da hizmet vermeye başlamış.

İşe şarküteri olarak başlayan ve ürünlerinin kalitesiyle fark yaratan Namlı Gurme uzun süreden beri kahvaltı hizmetiyle de göz dolduruyor. Kahvaltı keyfini farklı bir boyuta taşına Namlı Gurme geniş seçenekleriyle de misafirlerine doyumsuz bir keyif yaşatıyor. Namlı Gurme'de kahvaltı keyfi gerçekten bir ayrıcalık. Çünkü Namlı Gurme'de kahvaltıya dair bir eksik bulmak neredeyse imkansız. Hatta fazlası var eksiği yok diyebiliriz. 30 çeşit zeytininden 4 bine yakın ürüne kadar Namlı Gurme her türlü kahvaltı zevkine hitap ediyor. Üstelik tüm çeşitler çok özel ve oldukça kaliteli.


İşte Namlı Gurme'nin bir çok kahvaltı servisi yapan mekandan ayıran özelliği de bu noktada. Namlı Gurme'de sunulan her çeşit ürün oldukça özel. Namlı Gurme'de her bir ürün yerinden ve yöresinden geliyor. Örneğin balları Siirt'ten geliyor, pastırmaları yine yerinden Kayseri'den geliyor; kahvaltının olmazsa olmazlarından olan bal kaymak ise hiç bir yerde aynısını bulamayacağınız kadar Namlı Gurme'ye özel. Üstelik tüm bu özel ürünleri evinize götürmekte mümkün! Yani kahvaltı için sunulan tüm ürünlerin aynıları satış için de tezgahlarda yerini alıyor. Hepsi Namlı Gurme etiketi altında hepsi özel!


İş Namlı Gurme'de nasıl bir kahvaltı yapacağınıza gelince kafalar birazcık karışıyor çünkü Namlı Gurme'de olmaz ya da bu şekilde veremiyoruz gibi cevaplarla karşılaşmak mümkün değil! Namlı Gurme'de ister sadece menüden sipariş verin ister tabağınızı alıp ürünlerinizi kendiniz tezgahtan seçin. Üstelik tabağınıza ne kadar ürün koyabileceğiniz gibi sınır yok. İster tepeleme doldurun ister bir kaç parça kahvaltılıkla yetinin seçim sizin! Tabi yetinmek kelimesi Namlı Gurme için pek uygun değil. O kadar çok seçenek o kadar çok ürün var ki kendinizi adeta kahvaltı cennetinde hissediyorsunuz.

Peynir, zeytin, sucuk, pastırma derken Namlı Gurme zeytinyağlılarıyla da göz dolduruyor; üstelik siz kahvaltınızı yaparken tepsilerde tezgaha giden zeytinyağlıları görünce olayın rengi baya değişiyor. Oldukça iştah kabartıcı gözüken zeytinyağlılar tezgaha giden yolda resmen masalara göz kırpıyor. İşte bu nokta da kendinizi tutmanız gerekmiyor, zeytinyağlıları masanıza çağırmanız için elinizi kaldırmanız yeterli. Enfes zeytinyağlılar tezgaha ulaşmadan sizin masanıza da misafir olabilir. Kısacası Namlı Gurme'de yok o olmaz, o da yenir mi ya da sadece kahvaltıya geldik zeytinyağlılara geçiş yapabilir miyiz gibi sınırlamalar yok! Namlı Gurme'de sergilenen her türlü kahvaltılık, her türlü yemek midenizin yolunu tutmaya hazır!Ramazana girmeye ramak kalan şu günlerde Namlı Gurme ürünleriyle yine ön plana çıkıyor. Ramazanda daha bir önem kazanan kahvaltılık alışverişi için Namlı Gurme'ye kesinlikle uğrayın derim. Eğer Ramazan alışverişi sizin için özelse ve masanıza koyacağınız her bir ürün de özel olsun diyorsanız Namlı Gurme Ramazan alışverişiniz için gideceğiniz ilk yerler arasında; çünkü Namlı Gurme Ramazan ayı için de özel olarak hazırlanıyor. Bu özel ayın olmazsa olmazlarından olan hurma, pastırma ve zeytin de Namlı Gurme'ye özel haberiniz olsun.

İster kahvaltı yapın ister bu özel ürünleri alın evinize götürün, Namlı Gurme'de sınır yok seçenek ise çok! Şarküterinin adete cenneti olan Namlı Gurme bu özenle seçilmiş ürünlerini misafirleriyle paylaşmak için her daim sabırsızlanıyor!


İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Namlı Gurme Karaköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

(1 Yorum Yapıldı)

Misafir(Abdullah uğur) bayiilik almak istiyorum koşulları öğrenebirmiyim, temesa geçmek isterim 05332821083

17.04.2017 22:33:52
Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz