Hotel Les Ottomans'da Jazz&More keyfi

Boğaz’ın en değerli yerlerinden birinde canlı müzik dinlemeye ne dersiniz?

10 Mart 2015 09:35
Hotel Les Ottomans'da Jazz&More keyfi
Jazz eksenli yaratıcı müziğe yer verilen, müzik ve müzisyenin öne çıktığı her performansın bir konser ortamında, ancak kulüp rahatlığında doya doya yaşandığı bir mekan “JAZZ&MORE”.

Önemli sanatçıların sahne alacağı Jazz&More’ da, ses düzeni ve hacmin akustiği, müziği en net ve kayıpsız bir şekilde müzisyen ve dinleyiciye ulaştıracak şekilde tasarlandı. Jazz&More’un ana fikri rahat bir ortamda canlı müziğinin yapılması ve dinlenmesi olduğu için sahne, kulüp içi trafiğinden mümkün olduğunca uzak tutularak geliştirildi. Haftanın sadece üç günü açık olacak olan mekan live performans ve jazz müziğine ev sahipliği yapıyor.

JAZZ&MORE: GERÇEK MÜZİĞİN MERKEZİ

Yurtdışından önemli bir organizasyon ajansı aracılığı ile getirilen yabancı sanatçılar ayda bir değişerek canlı performans sergileyecekler.

13 Mart Cuma Serhat Kılıç, 14 Mart Cumartesi Şelale Şehnaz Sam ve 17 Mart Salı Aykut Gürel and Friends: Jam Sessions en sevilen repertuarlarıyla Jazz&More ‘da olacak.

Gerçek live müziğin keyfini yaşamak için Hotel Les Ottomans'ta Jazz&More keyfi sizleri bekliyor...

HOTEL LES OTTOMANS ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hotel Les Ottomans , Jazz&More

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz