Jamiroquai, 360istanbul’da eğlendi...

Jamiroquai’ın ünlü üyeleri Derrick Mckenzie ve Sola Akingbola, 360istanbul’da müzikseverler ile buluşurken, Jay Kay grubuyla eğlenmeye geldi. İstanbul konserlerinin heyecanını atan grup üyeleri, perküsyon ve DJ kabinin başında hem eğlendi hem eğlendirdi. Jamiroquai’ın solisti Jay Kay ise samimi tavırlarıyla dikkat çekti.

11 Eylül 2013 09:34
Jamiroquai, 360istanbul’da eğlendi...
360istanbul Beyoğlu’nda sahne alan Jamiroquai’ın üyeleri hem eğlendi, hem de eğlendirdi. Şovların ve vokallerin renk kattığı gecede ekibini yalnız bırakmayan grubun ünlü solisti Jay Kay, samimi ve rahat tavırlarıyla dikkat çekerken hayranlarının göz hapsindeydi.

İngiltere’de başladığı müzik kariyerine, dünyanın her yerinde listelerin üst sıralarında yer alarak yakaladıkları başarılar ile devam eden Jamiroquai üyeleri, Türkiye’de gördükleri ilgiden bahsederek; “1992’den beri müziğimiz ve çalışmalarımızla bizi sevenlere sesleniyoruz. Müziğimizi her zaman yaşantılarımız ve deneyimlerimiz ile besliyoruz. İstanbul’un ambiyansı bu anlamda bizi çok etkiliyor” dedi. 360Entertainment Group’un ortaklarından Sashah Khan ile Türkiye’de dostluk kurduklarını belirten Jay Kay ise; “İstanbul, enteresan dokuları aynı anda sunan bir şehir. Burada yaşayan yabancıların deneyimlerini de paylaşma şansını yakaladım. Gerçekten de İstanbul, dünyanın en yaşanılır şehirlerinden” dedi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Jamiroquai , 360istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz