James Tolkan, Kitt ve Delorean ile Kalbur Et'te buluştu!

"Geleceğe Dönüş" film serisiyle efsaneleşen James Tolkan, yapımcı Doğan Bircan'ın sahibi olduğu prodüksiyon şirketinin bu yaz çekeceği "VERKAÇ" filminin görüşmelerinden sonra Kalbur Et'te Kitt ve Delorean ile bir araya geldi.

05 Mayıs 2017 17:11
James Tolkan, Kitt ve Delorean ile Kalbur Et'te buluştu!
"Geleceğe Dönüş" film serisi ile efsaneleşen, Tom Cruise’la oynadığı Top Gun, Madonna ve Al Pacino ile oynadığı Dick Tracy filmlerinden tanıdığınız ünlü aktör James Tolkan, Geleceğe Dönüş Filmlerinin (Back to the Future) arabası Delorean ve efsane dizi Kara Şimşek arabası Kitt‘in ABD’den sonra tüm dünyada ilk kez Türkiye’de bir araya geldikleri Ataşehir Kalbur Et de düzenlenen sanat ve spor camiasının ünlü isimlerinin katıldığı yemekte James Tolkan ve Delorean uzun yıllardan sonra ilk kez buluştu. Ayrıca ünlü aktör Delorean’nın içine imzasını attı.


Hollywood'lu oyuncu James Tolkan İstanbul turunun 2. gününde Kalbur Et'te Türk yemeklerinin tadına baktı. Kebaplara hayran kalan ünlü oyuncu özellikle adana kebabını çok sevdi. "Hayatım boyunca böyle farklı ve lezzetli bir et yemedim" diyen Tolkan, hızını alamayıp ızgara başına geçti.


Kalbur Et'teki geccede dünyaca ünlü yıldıza oyuncu Cemal Hünal, Metin Şentürk, Hakan - Gizem Hatipoğlu ve Tolga Karel eşlik etti.

Gece sonunda ünlü şarkıcı Metin Şentürk, James Tolkan'ın koluna girerek "James baba hadi geleceğe gidelim" diyerek amerikalı oyuncuyu dışarı çıkarttı ve efsane araç Delorean ile basın mensuplarına poz verdi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz