Jack Daniel’s’ın özel koleksiyon şişesi Türkiye’de!

Jack tutkunlarının Lynchburg, Tennessee’deki en eski buluşma noktası olan White Rabbit Saloon’un 120. yılı için sınırlı sayıda üretilen şişe, Türkiye’de satışa çıktı. Jack Daniel’s’ın 70 cl’lik White Rabbit Saloon şişesi, Jack severlerin beğenisine sunuluyor. Jack Daniel’s White Rabbit Saloon şişesi yılbaşında sevdiklerini özel bir koleksiyon şişesiyle sevindirmek isteyenler için vazgeçilmez bir hediye alternatifi olacak.

19 Aralık 2012 10:21
Jack Daniel’s’ın özel koleksiyon şişesi Türkiye’de!
Dünyanın en fazla satan viskisi Jack Daniel’s’ın yaratıcısı Jack Daniel, bundan 120 yıl önce Lynchburg kasabasını ziyaret edenleri karşılamak, dostlarını ağırlamak ve kendi ürettiği viskisini tattırmak için White Rabbit Saloon’u açtı. White Rabbit Saloon, Jack Daniel’s severlerin bir araya gelerek, keyifli vakit geçirdiği ve Tennessee viskisinin tadını çıkardığı efsanevi bir buluşma noktası olarak tarihe damgasını vurdu.

Jack Daniel’s Türkiye Marka Müdürü Selva Aydıner konu hakkında şunları söylüyor: “Tüm dünyada satılan Jack Daniel’s’ın her damlası hala Lynchburg’da üretiliyor ve şişeleniyor. Kuruluşunun 120. yılında biz de Jack Daniel’s ailesi olarak bu özel mekanı ölümsüzleştirecek şişemizi Türkiye’deki Jack severlerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz ve bu özel şişenin Jack Daniel’s tutkunlarının koleksiyonlarında vazgeçilmez bir yeri olacağına inanıyoruz.”

White Rabbit Saloon
Lynchburg, Tennessee’deki White Rabbit Saloon zamanında müdavimlerine ev sahipliği yapan, oda uzunluğundaki barıyla keyifli bir buluşma mekanıydı ve popülerliğini büyük ölçüde Jack’in o zamanlar daha markalaşmamış ama her daim hazır bulunan viskilerine borçlu idi. White Rabbit Saloon bugün hala bir efsane olarak Jack Daniel’s marka hikayesindeki değerli yerini koruyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz