İzzet Çapa’lı Trump Cadde çok yakında açılıyor!

Trump Alışveriş Merkezi’nin ünlü işletmeci İzzet Çapa ile el sıkışarak hayata geçirdiği Trump Cadde, çok yakında İstanbullularla buluşmaya hazırlanıyor. 25 markanın yer aldığı Trump Cadde; konsepti, sokakları, meydanları ile sosyal yaşama yepyeni bir renk getirecek.

27 Kasım 2013 16:32
İzzet Çapa’lı Trump Cadde çok yakında açılıyor!
Markaların konteynerlarda hizmet vereceği, kurulacak mini tarlalarda organik tarımın yapılacağı Trump Cadde; sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak.

Trump Alışveriş Merkezi’nin ünlü işletmeci İzzet Çapa ile işbirliğinden doğan, konsepti ve mimarisiyle sektöre yepyeni bir tarz getirecek olan Trump Cadde, çok yakında İstanbullular ile buluşmaya hazırlanıyor. Markaların yoğun ilgi gösterdiği ve tüm kiralamaların tamamlandığı Trump Cadde’de 15’i yeme&içme olmak üzere toplam 25 özel marka yer alıyor. Limonata, Bali Bey, Nezih Kebap, Rumi Tantuni, Fiorucci, PapaBubble, Plus Kitchen, Coca Cola, Kağıthane gibi markaların olacağı Trump Cadde, İstanbullular’ın sosyal yaşamına farklı bir soluk, yepyeni bir tarz getirecek.


Sohbet, eğlence, keyif, mutluluk… Hepsi Trump Cadde’de!

Mimari konseptinde GAD Architecture’in patronu ünlü mimar Gökhan Avcıoğlu’nun imzasını taşıyan Trump Cadde, toplamda 2500 m2’lik üstü açık bir alana yayılacak. Markalar konteynerlarda hizmet verecek ve her konteynerın farklı bir dizaynı olacak. Mini tarlalarda organik tarım yapılacak, burada yetişen ürünler mekanların mutfaklarında kullanılacak. Hareketli sokakların yanı sıra 3 farklı etkinlik meydanı Trump Cadde müdavimleri için eğlence noktaları olarak konumlanacak. Trump Cadde’ye gelenler sadece yeme&içme ya da alışverişe değil, eğlenceye ve sohbetlere de doyacak. Eğlence, enerji, ritm, dinamizm, keyif, mutluluk Trump Cadde’nin öncelikli mottoları, sloganları olarak yankılanacak. Şehrin göbeğinde yemyeşil bir doğa ayrıcalığını yaşatacak olan Trump Cadde, alışveriş ve eğlence kültürünün dinamiklerini yeniden yazacak.


Markalar arasında yeme&içme mekanlarının ve giyim&aksesuar mağazalarının yanı sıra dövmeci, piercing’ci, nargileci gibi farklı konseptler de bulunacak.

Burada ister sebze ek, ister maç izle… İster alışveriş yap, ister konser dinle… İster dostlarla sohbet et, ister sadece izle… Trump Cadde’de herkes için bir şeyler olacak…

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: İzzet Çapa , Trump Cadde

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz