İşte GECCE'nin talihlisinin Valentin'deki muhteşem eğlencesi!

GECCE.com her an her yerde kazandırmaya devam ediyor.. Twitter, Facebook, Instagram'dan da bizi takip edin muhteşem geccelere sizlerle imza atalım..

20 Nisan 2013 10:19
İşte GECCE'nin talihlisinin Valentin'deki muhteşem eğlencesi!
Tavernaları ve eğlencesi ile ünlü karşı yakanın gecceleri artık Valentin’de yaşanıyor.

Dün gecce Facebook'tan haberimize ilk yorum yapan şanslı kişi Tuba Soytürk ve arkadaşını Sheraton Otel içindeki Valentin Taverna'ya gönderdik ve muhteşem bir gecce yaşadılar..

Adeta bir Ege adası atmosferi yaratılan şehrin eğlence adresi Valentin’de mavi beyaz renklerin hakim olduğu ortamda müzik saat 21:00’da başlıyor.

Rum müziği denince zengin repertuarı ve eğlenceli sahnesi ile ilk akla gelen isim olan Gallis’in şarkılarıyla renklenecek tavernada sirtaki yapılıyor, tabaklar kırılıyor.

Türk, Ermeni ve Rum mutfağından Radika, caciki, ermeni plakisi, ungareza gibi mezelerin yanısıra saganaki de servis ediliyor.

Maslak Sheraton’ın ödüllü mutfak şefleri tarafından hazırlanan yemeklere fiyata dahil olarak sınırsız uzo ya da rakı eşlik ediyor.

Gallis’in Türkçe, Rumca ve Yunanca şarkılarından oluşan sahnesi öncesinde ise Funda hareketli şarkıları ile ortamı ısıtıyor..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz