İstanbul'un Yeni Hanımefendisi; “ Cevriye”

Eğlence dolu geccelerin yeni adresi yenilenen yüzü ile Cevriye; İstanbullular’ı fosforlu geccelere davet edecek doyumsuz bir eğlence sunuyor.

28 Aralık 2013 17:26
İstanbul'un Yeni Hanımefendisi; “ Cevriye”
Gülçin Erkan ve Sema Bayır’ın işletmesindeki Cevriye’nin hedefi; sizlere sınırsız eğlence, doyumsuz lezzetler, şık dekorasyon ve eşi benzeri olmayan gecceler yaşatmak olacak.. 2 aylık bir mekan olan Cevriye, Aralık ayının 7’sinden bu yana,yani son 3 haftadır bir hayli yoğun.. Gülçin ve Sema hanım’ın bu kadar kısa zamanda bu başarıya ulaşıp mekanı dolup taşırmasının en büyük sebeplerinden biri ise; önceki yıllarda çalıştığı büyük mekanlardan kazandıkları tecrübeler olmuş..

Fasılın en eğlenceli hali ile demlenen sohbetler, keyifle yenen lezzetler, saat on itibariyle Dj müziği eşliğinde geccenin atmosferine kendinizi kaptırmışken roman şovla romanların sıcak ve renkli dünyasında kendinizi bulacaksınız. Oryantal Dans şovlar ve geleneksel Davul şovla eğlence tutkunlarını, Dj Ahmet Demirağ ile unutulmaz gecceler bekliyor.

Doğum günü ve bekârlığa veda organizasyonlarının vazgeçilmezi Cevriye.
Bekârlığa veda geccelerinde; gelin duvağından, kaftanına, yüksek yüksek tepelere türküsü eşliğinde geleneklerimizden ayrılmadan modern kına gecceleri de yaşatmakta..

İlerleyen zamanlarda ise profesyonel anlamda çalışmalara imza atacaklarını ve sanatçı bazında bir çok isimle çalışacaklarını dile getiren iki işletmeci aldıkları karardan bir hayli emin gözüküyor.

Tuvaletlerinde bayanların her türlü ihtiyacını karşılayacak şey bulunuyor. Neler mi? Törpüsünden, diş fırçasına,göz kaleminden, rujuna kadar bir çok şeyin bulunduğu bir tuvalet aynası adeta..

Lezzette ve eğlencede kaliteyi hedefleyen Cevriye’de Türk mutfağının lezzetleri, deneyimli aşçıların özenle hazırladığı menülerde kendini ön plana çıkartıyor..

Haftanın belirli günlerinde canlı performansların da sergileneceği Cevriye gecceleri; kaliteli hizmet ve güler yüzlü personeliyle, unutulmayacak gecceler için siz değerli misafirlerini bekliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Cevriye , Eğlence

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz