İstanbul’da iddialı bir Ege restoranı...

Maria'nın Bahçesi eşsiz menüsüyle sizi İstanbul'un ortasında Ege havası almaya davet ediyor...

21 Haziran 2013 09:34
İstanbul’da iddialı bir Ege restoranı...
Maria'nın Bahçesi sizi ilk girdiğiniz anda adından da anlaşılacağı üzere bu sıcak yaz günlerinde sizi serinletecek ferah ve şık bahçesiyle karşılıyor.

Bahçe'nin samimi havası Maria Hanım'ın misafirperverliğiyle de birleşince kendinizini evinizin bahçesinde hissetmeye başlıyorsunuz. Sırtınızı yaslayıp elinize menüyü aldığınız da ise ufak bir Ege yolculuğuna çıkmış oluyorsunuz. Kendine has deniz mahsulleri ağırlıklı menüsü ile Ege mutfağının kapıları bir kez daha size açılıyor. Bu noktada seçim yapmak işte biraz zor. Çünkü Maria'nın Bahçesi kendine özgü mutfağıyla sizi kendine hayran bırakıyor. Ege otları, zeytinyağlılar, moule marine, ıstakoz, peygamber balıkları, balık çorbaları, meşhur hünkar beyendili kalamar dolması, deniz kestanesi, otlu levrek ve mavi yengeç menüden sadece birkaç örnek.

Ne mi yemeli? Seçmek o kadar zor ki, en iyisi ortaya karışık mezelerden söylemek. Bu arada şunu da belirtmekte fayda var meze seçmekte işinizi çok fazla kolaylaştırmayacak çünkü Maria'nın Bahçesi 60'ın üzerinde meze seçeneğini de ev sahipliği yapıyor.

Sizi şirin bir Ege kasabasında evinizde hisettiren Maria'nın Bahçe'sinin sundukları bunlarla da sınırlğı değil, yemeğinizin yanında söyleyeceğiniz içeceğiniz de sizi uzun süre karar vermekte zorlayacak. Çünkü Maria'nın Bahçesi geniş menüsünün yanında genişte bir kava sahip.

Eğer Ege havası almak ve Ege'nin o güzel yemeklerinden tatmak istiyorsanız bunun için uzun bir yolculuk yapmanıza gerek yok Maria'nın Bahçesi gerek dekorasyonu ile gerek deniz mahsullerinden oluşan menüsü ile sizi Ege yolculuğuna çıkarmaya hazır...İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Maria'nın Bahçesi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz