İstanbul’a yeni bir durak: dekk

İstanbul Harbiye’de cuma günü yeni bir sosyalleşme alanı kapılarını açtı. İsmi: "dekk."

04 Ekim 2021 14:44
İstanbul’a yeni bir durak: dekk
İstanbullular geçtiğimiz cuma günü yeni bir açık hava deneyim merkezine "merhaba" dedi. Feriye deneyimi ve yönetimiyle hayata geçen dekk, yeme içmeden eğlenceye, spordan kültür sanata kadar pek çok ihtiyacı tek bir noktada karşılıyor.

Nişantaşı, Maçka ve Harbiye’nin merkezinde konumlanan dekk, 2.500 metrekarelik alanında haftanın her günü ve günün her saatinde sunduğu çeşitli etkinliklerle eğlenceye doyuruyor.

Kurucu ortaklardan Göktuğ Özdemir’in hayata geçirdiği etkinlik alanında konserler, atölyeler, kültür sanat faaliyetleri düzenleniyor. dekk’te, konser öncesi arkadaşlarınızla oturup yemek yiyebileceğiniz restoranlar da var. Banko Burger, Markus, Nappo Pizza, Yumami, Rita Deli, NinoBakery veya dekkBar’da haftanın yorgunluğunu birbirinden lezzetli tabaklarla atabilirsiniz.

dekk’te ayrıca her gün sabah saatlerinde spor etkinlikleri gerçekleşiyor. Öğlenleriyse skate ve dans gibi deneyime dayalı atölyelerin olduğu programlar düzenleniyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: dekk

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz