Işıl Yücesoy Frankie sahnesinde!

09 Ekim geccesi unutulmaz şarkılara eşsiz yorumunu katan Işıl Yücesoy Frankie İstanbul sahnesinde sevenleri ile hasret giderdi. Geccenin sürprizi ise Yücesoy’a sahnede eşlik eden Çağan Irmak oldu.

10 Ekim 2016 17:36
Işıl Yücesoy Frankie sahnesinde!
Sanatçı, müzik, mekan, menü ve şaraplar ile “Zamansız” konsepti üzerine kurulan “Timeless Moments”, sonbahar sezonun ilk performansını Işıl Yücesoy ile gerçekleştirdi.

Konsepte uygun olarak hazırlanan yemek & şarap eşleşmesi ile müzikten, sahneye ve menüye kadar eşsiz bir uyum içinde hazırlanan Timeless Moments, Işıl Yücesoy’ın seslendirdiği geçmişten bugüne en sevilen şarkılar ile izleyenlerine unutulmaz anlar yaşattı.İzleyiciler arasında bulunan ünlü oyuncular Yücesoy’u bu özel geccede yalnız bırakmadı. Ödüllü yönetmen Çağan Irmak ise sahnede Işıl Yücesoy’a eşlik ederek birlikte muhteşem bir düete imza attılar.

37 yıl aradan sonra çıkardığı ‘Zamansız’ albümü için özel olarak bestelenmiş yepyeni bir şarkı olan “Büyümedim’den ‘Ağlamak Güzeldir’e.. 70’li yıllarında damgasını vurduğu ‘İçmeden Sarhoş’tan ‘Ya Seninle Ya Sensiz’e kadar akustik yorumları ile şarkılara hayat veren Işıl Yücesoy, 27 yıl sonra ilk kez sahnede sevenleri ile buluşarak, akıllarda iz bırakan bir gece yaşattı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Işıl Yücesoy , Frankie

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz