İş ve sanat camiası Balıkçı By Şükrü’nün açılışında bir araya geldi..

Büyükada'nın incisi Balıkçı By Şükrü'nün Fenerbahçe şubesinin açılışını Selami Öztürk yaptı..

19 Nisan 2013 10:34
İş ve sanat camiası Balıkçı By Şükrü’nün açılışında bir araya geldi..
Büyükada’lıların ve ada severlerin en uğrak yeri “Balıkçı By Şükrü” Fenerbahçe Şubesinin açılışında iş ve siyaset dünyası bir araya geldi.


Yıllardır Büyükada’da yerli ve yabancı pek çok balık severi ağırlayan By Şükrü, Fenerbahçe’deki yeni şubesinin açılışında; iş ve siyaset dünyasının yanı sıra cemiyet hayatının da önde gelen isimleri ile muhteşem bir açılışa ev sahipliği yaptı.

Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün açılışını yaptığı geccede, Beşiktaş Kulubü Başkanı Fikret Orman, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Kadıköy Belediyesi Meclis üyesi Kasım Keskintaş ve Engin Baltacı’da By Şükrü’yü yalnız bırakmadı.


Nefis balıkları ve kendine özel tariflerle hazırladığı mezeleri ile misafirlerine doyumsuz lezzetler sunan By Şükrü, bu yaz Kadıköy’lülerin en uğrak yerlerinden biri olacağını kanıtladı.

Yaklaşık 900 davetlinin katıldığı açılışta, trio müzik eşliğinde özel mezeler ve balıklarla, misafirlerine unutamayacakları bir gece yaşatan By Şükrü Balıkçısı, Fenerbahçe’ye bambaşka bir hava getireceğe benziyor.

Fenerbahçe stadının yanında 3 katlı Hasan Paşa Konağında 700 kişilik yeni şubesini açan Balıkçı By Şükrü, gelen çelenkler ve misafir araçlarından dolayı akşam saatlerinde Kadıköy trafiğinin tıkanmasına da sebep oldu.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz