InStyle sayfaları arasında Gecce Winter Guide 2018!

Türkiye'nin en iddialı kış rehberi olma özelliğini taşıyan Gecce Winter Guide 2018, basında yer almaya tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi de InStyle Türkiye sayfaları arasında! İşte detaylar...

03 Ocak 2018 11:09
InStyle sayfaları arasında Gecce Winter Guide 2018!
Ocak sayısı kapağına güzel oyuncu Büşra Develi'yi konuk eden InStyle Türkiye sayfaları arasında Gecce Winter Guide 2018'e rastlayacaksınız! En dikkat çeken sezon trendleri, en iyi güzellik uygulamaları, en iyi yaşam tüyoları ve kışlık kombinler gibi sezonun hit içeriklerine yer veren InStyle Türkiye, Ocak sayısıyla da göz kamaştırıyor! Türkiye'nin en yüksek tirajlı dergilerinden InStyle Türkiye, Ocak sayısı ile tüm gözleri üzerine çekmeyi yine başarıyor.. En güncel ve en farklı konularıyla her sayfasında harika keşifler taşıyan InStyle Türkiye, Ocak sayısında Gecce Winter Guide 2018'e de yer verdi!


Türkiye'nin en iddialı kış rehberi olma özelliğini taşıyan Gecce Winter Guide 2018; en iyi mekan, otel ve alışveriş merkezi önerilerinin yanı sıra birçok farklı yurt içi ve yurt dışı rotalarıyla da sizinle.

Gecce Winter Guide 2018, tüm D&R'larda satışta.

Tükenmeden alın!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz