‘İlk’i gerçekleşen özel proje Frankie İstanbul’da

Sanatçı Levent Morgök’ün Frankie İstanbul’dan esinlenerek yarattığı yeni eserlerine, Chef Symeon Triantafyllou’nun Levent Morgök’ün eserlerinden ilham alarak oluşturduğu menünün eşlik ettiği özel gösterim daveti, çok sayıda sanat severin katılımı ile Frankie İstanbul’da gerçekleşti…

09 Nisan 2014 13:22
‘İlk’i gerçekleşen özel proje Frankie İstanbul’da
Açıldığı günden bu yana lezzeti, eğlencesi, sanat ve sanatçı dostu duruşu ile fark yaratan Frankie İstanbul, Nisan ve Mayıs ayları boyunca Levent Morgök’ün yeni eserlerine ev sahipliği yapacak…

Çağla Cabaoğlu Gallery işbirliği ile “Yemek & Sanat” ilişkisinin görünür kılındığı özel etkinliğin açılış davetine, çok sayıda ünlü sanatsever isim katıldı.

Leyla Alaton, Özlem Süer, Mustafa Toner, Ali Sözmen, Esra Kaktüs, Selahattin Dönmez, Batya Kebudi gibi sanat severler, davette dikkat çeken isimler arasında yer aldı….

1969 doğumlu olan, uluslararası alanda tanınan ve bilinen sanatçı Levent Morgök; tema olarak mitoloji, güzellik ve ilişkiler konulu eserlerinde teknik olarak teknolojiyi kullanan bir sanatçı. Yemek ve sanat ilişkisini görünür kılan ve ilki yapılan projede; sanatçının Frankie İstanbul için yeni tasarladığı light box/ışıklı kutu serisi ilk defa gösterime sunuluyor.

Şef Symeon Triantafyllou ve Levent Morgök, temelde “haz verme ve haz alma” duygusunu işleyen gösterimde, “sanat” ve “yemek yapma sanatı”nı ön plana çıkarıyor.

“Yemek Sanatı” ile Çağdaş Sanat”ı buluşturan özel gösterim Nisan ve Mayıs ayları boyunca Frankie İstanbul’da ziyaret edilebilecek…

Foto galeri için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz