Huzurun ta kendisi: Kıyı Restaurant

Tarabya'da çok özel bir huzur noktası. Kendinizi yaşamın ritminde yorulmuş hissediyorsanız, sizi iyi gelecek şeyi biliyoruz! Hem lezzetleriyle hem de ruha dokunduğu huzurlu büyüsüyle sizi kendisine aşık edecek..

02 Mayıs 2015 17:07
Huzurun ta kendisi: Kıyı Restaurant
Balık deyince akla ilk gelen semtlerdendir Tarabya. Sıra sıra dizili balık lokantalarının, teknelerin ve balıkçıların bulunduğu sahili, evde balık pişirmenin zahmetinden (ayrıca kokusundan) kurtulmak isteyenler ya da denize karşı keyifli bir gün geçirmeyi planlayanlar tarafından sık sık ziyaret edilir. İşte bu sahilde hizmet veren Kıyı Restoran da balık tutkunlarının vazgeçemediği adreslerden biri.

Kıyı, 1966 yılından beri Tarabya’da, aynı adresinde hizmet vermeye devam eden bir restoran. İstanbul’un en özel koylarından birinde, aradığınız huzuru ve lezzeti aynı anda bulabileceğiniz, dostluklarınızı pekiştirebileceğiniz, sizi bambaşka bir evrene götürmeyi başaran bir mekan. Adımınızı başka bir dünyaya atacaksınız, atmosferiyle sizi ele
geçirmeyi başaracak. Samimi ve özenli bir dekorasyona sahip. Duvarlarda yıllar içinde biriken çok özel bir koleksiyon var..

Lezzet düşkünleri! İşte Kıyı lezzetleri;


Art of Food KIYI için ne dedi? Tıklayın.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kıyı , Tarabyak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz