Tuborg sunar: Hit parçaların starı DJ Antoine, 360istanbul’da!

Müzik kariyerinde “Welcome To St. Tropez” ve “Ma Chérie” gibi birçok hit parçaya imza atarak en prestijli müzik ödüllerinin sahibi olan DJ Antoine, Tuborg sponsorluğu ile 360istanbul’da gerçekleşecek muhteşem bir parti için DJkabininin kralı olacak.

10 Mayıs 2013 16:28
Tuborg sunar: Hit parçaların starı DJ Antoine, 360istanbul’da!
Dünyaca ünlü İsviçreli DJ Antoine, kariyerine 1995 yılında Basel şehrinde başladı. Çok kısa bir süre içinde müziği ve tarzı ile büyük beğeni toplayarak Avrupa'nın yıldız DJ’lerinden biri olarak anılmaya başladı. 1998 yılında çıkardığı ilk albümü "Pumpin House Mix DJ Antoine" ile Avrupa müzik listelerinin zirvelerine adını yazdıran DJ Antoine, bir yıl sonra ise “Houseworks 1” albümüyle İsviçre’de büyük bir çıkış yakaladı ve ilk altın ödülünü kazandı. Başlangıçtaki bu başarısını pek çok single, albüm ve ödüller takip etti. Avrupa’da kazandığı büyük başarıların ardından "This Time" single’ı ile uluslararası arenada ön plana çıkan DJ Antoine’nin yıldızı tüm dünyada parlamaya başladı. DJ Antoine, 2011 yılında hit parçası “Welcome To St. Tropez“ ve Impala ödüllü hit single parçası “Ma Chérie” ile dünyanın en iyi DJ’leri arasında kendini dünyaya tanıttı.

Bitmek bilmeyen enerjisi ile 50 müzik CD’si ve 3 milyondan fazla kaydına imzasını atan DJ Antonie, 38 Altın Ödül, 2 triple Altın Ödül, 7 Platinum Ödül, 4 Double Platinum Ödül ve 2 triple Platinum Ödül kazandı. Üst üste üçüncü kez "En İyi Ulusal Dans Albümü" kategorisinde İsviçre Müzik Ödülü’nü alan ünlü DJ ödüllerle dolu çalışmalarına hız kesemeden devam ediyor.

Dünyanın en iyi DJ’leri arasına girmeyi başaran DJ Antonie, Adam Gibi Bira %100 Malt Tuborg Gold’un katkılarıyla 18 Mayıs Cumartesi 360istanbul’da hayranlarına muhteşem bir Cumartesi partisi yaşatacak.

Önemli Uyarı: Tütün Mamülleri ve Alkollü İçkilerin Satışına ve Sunumuna İlişkin Usul ve Esaslar Hakkındaki Yönetmeliğin 24. Maddesinin 2. fıkrasının (d) bendi gereğince bu organizasyona 24 yaş üstü kişiler katılabilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: 360istanbul , DJ Antoine

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz