Hilton'da Ramazan ayı boyunca büyük indirim!

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti’de yer alan Avrupa’nın en büyük ve ödüllü eforea Spa’sı, misafirlerine Ramazan boyunca aynı gün içerisinde alacağınız ikinci bakımlarında %50 indirim avantajı sunuyor. Doğal içerikli ürünlerle cilt bakımı, masaj veya vücut bakımı yaptırarak şehir hayatının etkilerini üzerinizden atın!

10 Mayıs 2018 16:45
Hilton'da Ramazan ayı boyunca büyük indirim!
Hilton İstanbul Bomonti’nin üç katına ve 3.300 metrekarelik dev bir alana yayılan Türkiye’nin ilk eforea Spa’sı, misafirlerine lüks bir hizmet sunarken onları canlandıran ve gençleştiren bir yolculuğa çıkarıyor. eforea Spa gönlünüzce arınıp tazelenmeniz için Ramazan boyunca (15 Mayıs – 15 Haziran arası) aynı gün içerisinde cilt bakımı, masaj ve vücut bakımları arasından ikisini yaptıran herkese ikinci bakımda %50 indirim avantajı sunuyor.


Aromasoul tüm vücut ritüeli ile tercih edeceğiniz konsepte göre hazırlanan odada Doğu, Akdeniz, Hint ve Arap kültürlerinin geleneklerini yansıtan özel bir masaj ve yenileyici mini cilt bakımı yaptırabilir veya klasik refleksoloji masajıyla birleştirilerek anında hafifleme hissi veren popüler ayak ve bacak dirilişi masajını tercih edebilirsiniz. eforea Spa içerisinde kullanılan Ecocert® onaylı Sacred Nature ürün ailesi ise %99 doğal içeriğe ve organik tarımdan elde edilen aktif bileşenlere sahip olup, bilimsel olarak kanıtlanmış yaşlanma karşıtı etki ve duyusal doygunluk sunuyor. Ayrıca Comfort Zone Anti-Aging ürünleri ile sıkılaştırıcı cilt ve vücut bakımları, kolajen bakımları, güneş lekelerini açan inci özlü aydınlatıcı cilt bakımları eforea uzmanlığı eşliğinde sunulan ve serinin öne çıkan uygulamaları arasında.


Avrupa’nın en büyük ve ödüllü eforea Spa’sı

Hilton İstanbul Bomonti’nin üç katına ve 3.300 metrekarelik dev bir alana yayılan Türkiye’nin ilk eforea Spa’sında, gönlünüzce arınıp tazelenmeniz için her türlü detay bulunuyor. Kompleks içerisinde son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış 500 metrekarelik bir Fitness Center, sıcaklık ve su dengesi titizlikle denetlenen açık ve kapalı havuzlar, doğal ürünlerle donatılmış 14 uygulama odası, Vichy bakımı odası, geleneksel 3 Türk hamamı, 5 sauna ve buhar odası yer alıyor. Çiftler ve özel organizasyonlar içinse, VIP bakım odaları rezerve edilebiliyor. Spa’da kullanılan Comfort Zone markalı ürünler ise tamamen doğal.


Hilton İstanbul Bomonti’nin eforea Spa’sı geçtiğimiz yıl 2017 World Luxury Spa Awards’tan Global kategoride ‘’En İyi Lüks İş Oteli Spa’sı’’ ve Ülke Ödülü kategorisinde ‘’En İyi Lüks Fitness Spa’’ olmak

üzere iki ödül kazandı. eforea Spa, aynı zamanda Türkiye’den global bazda ödül kazanan tek Spa oldu.


Ayrıca 3 aylık, 6 aylık ve yıllık Sağlık Kulübü üyelikleri sınırsız fitness kullanımıyla beraber, otel konaklamalarınızda ve eforea Spa’da %20 indirim, 6 saate kadar ücretsiz otopark ve Hilton İstanbul Bomonti’de tüm yiyecek/içecek harcamalarınızda ve kuru temizleme hizmetlerinde %15 indirim avantajı sunuyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hilton

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz