Higuita, Hak Evrensel Hatay Sofrası'nda

1995 İngiltere - Kolombiya maçındaki akrep kurtarışıyla ünlü, dünyanın en golcü 4. kalecisi olan René Higuita, takım arkadaşlarıyla birlikte, Hak Evrensel Hatay Sofrası'nda yemek yedi.

09 Ağustos 2014 17:59
Higuita, Hak Evrensel Hatay Sofrası'nda
Geçtiğimiz günlerde bir dizi etkinlik için İstanbul'a gelen René Higuita ve takım arkadaşları soluğu Hak Evrensel Hatay Sofrası'nda aldılar. Mekanın meşhur yemeklerinden tuzda kuzu dolmasının tadına bakan ünlü kaleci, yedikleri yemekleri öve öve bitiremediler.

Hak Evrensel Hatay Sofrası'nda olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden René Higuita ve takım arkadaşları, ''Eğer İstanbul’a bir daha gelme şansımız olursa, ilk ziyaret edeceğimiz mekanların başında Hak Evrensel Hatay Sofrası geliyor.'' dediler.


İstanbul'da ünlü kaleci René Higuita ve takım arkadaşlarını ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Hak Evrensel Hatay Sofrası'nın İşletme Müdürü Zafer Toruç; "İstanbula gelen ziyaretçilerin tuzda kuzu dolması denilince aklına gelen ilk yerlerden birisi olmak bizi mutlu ediyor. Yabancı turistlerin de yoğunlukla uğrak yeri olan restoranımızda Hatay Mutfağı'nın birçok çeşidi mevcut. Hatay künefesi, bumbar dolması, tuzda tavuk dolması ve çok zengin menüyle misafirlerimizin hizmetindeyiz" diye konuştu.

Hak evrensel Hatay Sofrası'nın ünlü kuzu dolmasını ve nice lezzetlerini tatmak ve restaurant hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz; detaylar için tıklayınız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz