Hermes'in Ödülleri Palladium Ataşehir'e!

JLL Türkiye tarafından yönetilen Palladium Ataşehir, geçen sene gerçekleştirdiği Trickbox ve Kapadokya Günleri etkinlikleri ile, Hermes Creative Awards 2017'den 3'ü Gold, 3'ü Platinum olmak üzere 6 ödül birden aldı.

04 Mayıs 2017 11:29
Hermes'in Ödülleri Palladium Ataşehir'e!
Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, Hermes Creative Awards'de 3 Gold ile ödüllendirildiği Trickbox etkinliği ve 3 Platinum ödülü aldığı Kapadokya Günleri ile fark yaratarak toplamda 6 ödülün sahibi oldu.

Alışveriş merkezinin içerisine yerleştirilen dev kutuya, etraftan gelecek tüm dikkat dağıtıcı öğeye rağmen 'gözünü kırpmadan en uzun süre bakmak' üzerine kurulu eğlenceli bir yarışma olan Trickbox etkinliği ile Palladium Ataşehir, Hermes Creative Awards'un Social Marketing Campaign, Special Event ve Consumer Engagement kategorilerinde Gold ödüllerine layık görülerek toplam 3 Gold ödül kazandı.

Cappadox Festivali ile aynı dönem gerçekleştirilen Kapadokya Günleri’nde ise etkinlik, alışveriş merkezinin içerisini sıcak hava balonları ve atrium süslemeleriyle renklendirerek AVM ziyaretçilerine Kapadokya ruhu yaşatılırken, 'Düşünce Gücüyle Uçur' adlı dikkat çekici yarışma ile farklı ve eğlenceli bir deneyim sunan Palladium, Hermes Creative Awards'un Communication / Marketing Campain, Special Event ve Cultural Heritage Survival kategorilerinde ödüllendirilip toplam 3 Platinum'un sahibi oldu.

Hermes Creative Awards 2017'den 6 ödül birden kazanan Palladium Ataşehir, 2016’ya girerken hazırladığı ‘Yılbaşı Köyü’ etkinliğiyle de geçen sene yine Hermes Creative Awards’te 1 Platinum, 3 Gold olmak üzere toplam 4 ödül birden almıştı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz