Hem müzik ve pizza keyfi bir arada!

Kemal Arda'nın sunacağı doyumsuz müzik eşliğinde keyifli ve eğlenceli bir çarşamba akşamı geçirmek istiyorsanız Mondo sizin için ideal bir mekan olabilir.

22 Haziran 2013 10:59
Hem müzik ve pizza keyfi bir arada!
Mondo Ortaköy'ün merkezinde konumlanmış küçük ama lezzetleleri büyük bir mekan. Ristorante & Cafe anlayışında yenilikçi ve farklı lezzet arayanların vazgeçemeyeceği mekanlar arasında yer alacak olan Mondo meşhur İtalyan Makarnaları ve pizzaları ile konuklarını İtaylya'ya ufak bir yolculuğa çıkartıyor.

Küçük ama lezzetteri geniş olan Mondo bunlarla da sınırlı kalmıyor ve her damak zevkine uygun sabah kahvaltısı alternatifleri sunuyor.

İtalyan mutfağı sevenlerin Ortaköy'de yeni adresi olamaya hazırlanan Mondo akşam gelen misafirlerine bir de müzik keyfi sunuyor. Kemal Arda'nın sunacağı doyumsuz müzik eşliğinde keyifli ve eğlenceli bir çarşamba akşamı geçirmek istiyorsanız Mondo sizin için ideal bir mekan olabilir.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Mondo Ristorante

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz