Hayat Akasya'da güzel

İstanbul’un yeni çekim merkezi Akasya Acıbadem, yeni yıl yaklaşırken gerçekleştirdiği konserler dizisine Londra’lı grup The Puppini Sisters’la devam ediyor..

16 Aralık 2014 10:38
Hayat Akasya'da güzel
30’lu ve 40’lı yılların armoni vokal popunu günümüz anlayışıyla yorumlayan The Puppini Sisters; kardeş olmamalarına rağmen ilham aldıkları Andrews Sisters ve The Boswell Sisters gibi 30’lu ve 40’ların kız kardeş gruplarına atıfta bulunuyor.


İlk iki albümleriyle dünya çapında büyük başarı kazanan The Puppini Sisters; kısa sürede kendi tarzı olan vokal- armoni tabanlı müziğini geliştirdi. Retro’nun fütüristik öncülerinden sayılan grup ‘I Will Survive’, ‘Walk Like An Egyptian’ gibi pop kült klasiklerine kucak açan çalışmalarıyla da muazzam bir hayran kitlesi edinmeyi başardı.

Etkileyici vokal yeteneklerini bir araya getiren üç büyüleyici kadından oluşan grup, 10. yıl turneleri kapsamında dopdolu repertuarlarıyla 20 Aralık Cumartesi ve 21 Aralık Pazar günleri üst üste iki gün, Akasya Acıbadem’de sahne alacak. Katılımın ücretsiz olduğu konserler saat 16.00’da gerçekleşecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Avm , Akasya Park , Yeniyıl

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz