'Hayallerin gerçeğe dönüştüğü yer'

Burger Noodle Asya ve Amerikan Mutfağı'nın vazgeçilmez lezzetlerini bir araya getirerek hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.

26 Haziran 2013 10:05
'Hayallerin gerçeğe dönüştüğü yer'
Ataköy Marina Park'ta bulunan Burger Noodle Asya ve Amerika mutfağının en iyilerini bir araya getirerek misafirlerini ufak bir dünya turuna çıkartıyor. Amerikan mutfağının demirbaşı olan hamburgerler ve Uzak Doğu mutfağının göz bebeği olan Noodlelar...Bu iki lezzet tek bir yerde buluşunca, mideniz ufak bir dünya turuna çıkıyor ve sizde bu güzel yolcuğun keyfini çıkartıyorsunuz... Üstelik bu eşsiz lezzetlere eşlik etmek için enfes tatlılarda sırada bekliyor.


Burger Noodle ufak ama dev lezzetleri olan bir mekan; renkli ve samimi dekorasyonu ise sizi evinizde hissettiren cinsten! Menüsüne gelirsek işte o da tamamen ayrı bir hikaye...

Hem iki mutfağın hakkını vermek hem de müşterileri evlerinde gibi rahat hissettirmek çok zanaat ama Burger Noodle'ın işletmecisi Yıldız Tunçay bu işi oldukça güzel başarmış. Bu başarının sırrı ise aşk denilebilir çünkü Yıldız Hanım işine ve mutfağa aşık biri. Burger Noodle'ın oluşum sürecini ve mutfaklarını anlatırken gözleri parlıyor Yıldız Hanımın, mutfakta olmayı ise bir terapi gibi görüyor. Hal böyle olunca ortaya enfes lezzetler çıkıyor.


Burger Noodle'da neler yenmesi gerektiğine gelirsek tabi ki Uzak Doğu mutfağından başlamak gerek derim ama sushilerle ya da noodlelarla aranız pek iyi değilse Asya'dan Amerika mutfağına kayıp Burger Noodle'ın kendine has hamburgerlerinden yiyebilirsiniz. Burada sizi tek zorlayabilecek kısım bir çok hamburger seçeneğinin olması ama Burger Noodle'ın bunun içinde bir alternatifi var o da "Trio Burger"!

3 farklı küçük hamburgerden oluşan Trio Burger size tek tabakta 3 farklı lezzet sunuyor. Bu arada küçük dediğime bakmayın her bir hamburgerin içerisinde 60 gram et var, yani 3 hamburgeri de bitirebildiğinizde fazlasıyla doymuş oluyorsunuz. Hatta Yıldız Hanım'ın kendi elleriyle yaptığı tatlılar size göz kırparken midenizde boşluk aramaya bile başlıyorsunuz.


Burger Noodle iki ayrı mutfağı tek bir yere getirerek sıra dışı bir mekan haline gelirken, klasik lezzetleri de kendine has üslubuyla sunarak farkını gösteriyor. Birde üstüne Yıldız Hanım'ın sıcaklığı eklenince Burger Noodle ile aranızda duygusal bir bağ oluşuyor. Yıldız Hanım'ın müşterilerini kendi misafirleri gibi ağırlaması, kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyor. Kısacası Burger Noodle bir çok özelliği bir arada verebilen bir mekan. Kendine has menüsüyle, sıcak, samimi ortamıyla ve gözlerinizin ışıldamasını sağlayan tatlılarıyla Burger Noodle kesinlikle görülmesi, deneyim edilmesi gereken bir mekan!

İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Burger Noodle Kitchen , Ataköy

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz