Haute-couture burgerci!

Hayatınızı da burgerlerinizi de tasarlayın..

30 Ocak 2013 11:30
Haute-couture burgerci!
Başarılı iş adamı Tarhan Telli'nin 'hayatını tasarla' felsefesinden yola çıkarak başlatmış olduğu kişiye özel tasarım motor ve arabadan sonra burgerinizi de kendinize has istediğiniz gibi yiyorsunuz.


Tam ne istediğini bilen insanlara göre

Başarılı şef Elbey Hüseyinov'a 'turşusuz, tuzsuz, soğanlı, iyi kızarmış kepek ekmeğinde... v.s' 30'a yakın özel sos arasından istediğinizi seçip siparişi veriyorsunuz. Tabii bu benim tasarım burgerim. Siz nasıl alırdınız?

Butik bir mağaza olan mekanın önündeki özel tasarım motorlara bakarken de kendinizi alışılmışın dışında bir konseptin içinde buluyorsunuz. Çekici burgerlerin tutkulu dunyasına hoşgeldiniz ve bundan sonra sıradan bir burger yemeniz cok zor. Size özel olması egolarınızı okşamaz mı?


Tarhan Telli kendi hayat felsefesini yaratıcılığıyla birleşririp başarılı bir iş çıkarmış.

Yolunuz Fenerbahçe'ye düşerse mutlaka TT Custom Burger'e uğrayıp burgerleriniz üzerinde tasarım yapın, yaratıcılığıizı konuşturun ve süratli bir lezzet yolculuğuna çıkın.

Özlem Sucu
[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz