Hande Yener Sahne İstanbul' da..

Hande Yener Yılbaşı Geccesi için Özel Show Hazırlıyor..

26 Aralık 2013 11:24
Hande Yener Sahne İstanbul' da..
YENİ YILA, 200 LİRAYA HANDE YENER’LE GİREBİLİRSİNİZ

‘Sahne İstanbul’da yılbaşı geccesi Hande Yener programı var. Otoriteler tarafından Avrupa’nın en iyi gece kulübü olarak gösterilen Sahne İstanbul yılbaşı geccesi için özel olarak yeniden dizayn edilecek. O gecce için özel olarak süslenecek olan Sahne İstanbul’da, Yılbaşı gecesine özel sürprizler hazırlanıyor.


Program Birebir Show’un gösterisiyle başlayacak, Oryantal Kumsal’ın şovuyla sürecek ve Hande Yener’in dans ekibiyle birlikte özel olarak hazırladığı sahne şovuyla sabaha kadar devam edecek.


HANDE YENER’İ İZLEMENİN ÜCRETİ

Benzersiz büyüklükteki salonunda 650 kişinin eğlenebildiği Sahne İstanbul, özel ses ve ışık sistemiyle olduğu kadar konforlu oturum düzeniyle de tercih ediliyor.

Yılbaşı geccesi Sahne İstanbul’da meyve, çerez ve limitsiz yerli içecek ikramının yanı sıra, ara sıcak sunumları ve işkembe çorbası ikramı da yapılacak.


Yeni yıla Sahne İstanbul’da Hande Yener’le girmenin ücreti ise stand müşterileri için 200 lira, diğer konuklar için kişi başı 300 lira…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sahne İstanbul , Hande Yener

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz