Hande Yener fırtınası bu akşam esecek!

Türkiye’nin en büyük lezzet ve eğlence kuruluşlarından BVS Group’un yeni mekanı ‘Sahne İstanbul’ Etiler’de açılıyor.

25 Ekim 2013 21:25
Hande Yener fırtınası bu akşam esecek!
Bünyesinde, Günay Restaurant, Nossa Costa, Nanna, Paysage, By Balıkçı, Sait Efendi, Balık Noktası, Memnuni, Yeniköy İskele Balıkçısı ile Vassiba Yapım ve İletişim Hizmetleri isimli markaları bulunduran BVS Group, eğlence sektöründe oldukça iddialı.

BVS Group’un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Vahit Yıldız, yeni bir markayı eğlence sektörüne kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirterek şunları söyledi:

HER CUMARTESİ HANDE YENER SAHNE’DE!

“Sahne İstanbul’, Etiler’de bayramdan sonraki ilk Cuma hizmete giriyor. Mekan, göz alıcı dekoru, oldukça ferah oturma düzeni ve en son sistem teknik alt yapısıyla 650 kişiyi ağırlayabilecek kapasitede. Otoriteler ‘Sahne İstanbul’un Avrupa’da benzerinin olmadığını söylüyor”

Vahit Yıldız, yeni mekanlarının Etiler’in eğlence yaşamına büyük canlılık getireceğine inandığını kaydederek şöyle devam etti:

“Sahne İstanbul’da 26 Ekim Cumartesi geccesi ise pop müziğinin kraliçesi Hande Yener sahnede olacak. Hande Yener ayrıca her hafta sonu Cumartesi gecceleri, çok beğenilen pop müzik repertuarı ve sahne şovuyla, Avrupa’nın bu en yeni ve en iddialı eğlence mekanının sahnesinde olacak.”

Yarın akşam Sahne İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Hande Yener konserinin rezervasyonları tamamen bitti. Hande Yener müthiş şarkılarıyla sevenlerini eğlendirecek. Edinilen bilgiye göre birçok sanatçı dostu da Hande Yener'i yalnız bırakmayacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz