Hamdi Restaurant'larını keşfe çıkıyoruz...

Eminönü'nün en güzel yerinde, konumuyla Boğaz'ı selamlayan Hamdi Restaurant, şahane lezzetleriyle müdavimlerini mest ediyor. Mısır Çarşısı'ndan yapılan harika bir alışverişin ardından soluğun alındığı Hamdi Restaurant Eminönü'nün dışında, mekanın İstanbul'da 2 ayrı şubesi daha olduğunu biliyor muydunuz?

25 Şubat 2017 12:17
Hamdi Restaurant'larını keşfe çıkıyoruz...
Hamdi Arpacı'nın Eminönü Yeni Camii'nin yanında açtığı küçük bir tezgahı, şimdilerde İstanbul'un başlıca restoran zinciri haline dönüştürdüğü büyük başarısının sırrı, hiç şüphesiz değişmeyen leziz kebapları.


Bu lezzetler ile İstanbullulara doyumsuz bir damak zevki sunan Hamdi Restaurant, İstanbul'un en güzel yerlerinde konumlanan 3 şubesi ile, sektörde büyük bir başarı gösteriyor. Eşsiz İstanbul manzarası ile yemek zevkinizi taçlandıracağınız ve özel günlerinizi unutulmaz kılacak Hamdi Restaurant'larına gelin daha yakından bakalım...

HAMDİ RESTAURANT PERA


Hamdi Restaurant Pera, eşsiz manzarası ile Radisson Blu Otel'in terasından İstanbul'u selamlıyor...

180 kişilik konuk ağırlama kapasitesinin 60 kişilik kısmını terasta oluşturduğu bar bölümüne taşıyor. İstanbul'un büyüsü Pera'nın eşsiz manzarasına bakan açık ve kapalı bu terasta, 4 mevsim konforu yaşayabiliyorsunuz. Hamdi Restaurant Pera'yı diğer şubelerden ayıran başlıca özelliği ise, açık büfe kahvaltı hizmeti sunması. Mükemmel Eyüp ve Haliç manzarası eşliğinde sevdiklerinizle zengin çeşitli açık büfe kahvaltının keyfini çıkarabilirsiniz.


HAMDİ RESTAURANT ŞİŞLİ


Hamdi Restaurant Şişli, 200 kişilik kapalı alanı ve 100 kişilik bahçe alanında misafirlerini ağırlamaktadır. İş dünyasının merkezinde konumlanan restaurant, 20 kişi kapasiteli VIP salonuyla özellikle iş yemekleriniz ve özel toplantılarınızda vazgeçilmeziniz olacak. Pazar günleri hariç haftanın her günü hizmet veren Hamdi Restaurant Şişli'de, öğlen yemekleri için özel olarak hazırlanan Gaziantep'in yöresel mutfağından leziz tencere yemek çeşitleri ile özlediğiniz eşsiz lezzeti damağınızda yaşatacaksınız.


HAMDİ RESTAURANT EMİNÖNÜ


İstanbul'un eşsiz manzarası; Galata, Eminönü, Sultanahmet, Boğaz...

Ve tabii ki, yılların kattığı değerle vazgeçilmez mekanlar arasına giren Hamdi Restaurant Eminönü, Osmanlı zerafetini her köşesinde hissettiren dekorasyonu, lezzetine doyum olmayan kebapları ve eşsiz manzarası ile misafirlerini ilk günkü heyecanla ağırlamaya devam ediyor. 110 kişilik teras, 90 kişilik kapalı salon, 36 kişillik ve 16 kişilik VIP salonları ile 252 kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunan Hamdi Restaurant Eminönü, İstanbulluların yanı sıra birçok turist kafilelerine de unutamayacakları bir lezzet tecrübesi yaşatıyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: hamdi restaurant , pera , şişli , eminönü , et , kebap , lezzet

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz